Laila Pruitt z BMF mówi o przesłuchaniu do 50 Cent, grając siostrę Big Meech i jej miłość do Tylera The Creator

#image_title

Przez Algernona Billupsa

Gwiazdy ustawiły się idealnie, aby mieć możliwość porozmawiania z jednym z członków obsady hitu Starz pokazać, BMF. Producent wykonawczy przez 50 centów, Laila Pruitt, przedstawia rolę Nicole Flenorsiostra do Demetriusz „Wielki Mech” Flenory oraz Terry „Southwest T” Flenory. Bracia zdobyli rozgłos w Detroit pod koniec lat 80-tych i stworzyli jedną z najbardziej wpływowych rodzin przestępczych w historii. Historia rodziny Flenory jest wyjątkowa ze względu na ich zdolność do skutecznego stawania na skrzyżowaniu nielegalnej dystrybucji narkotyków i hip-hopu w czasie rzeczywistym. Wykorzystali ten sam plan i zasady, które sprawiły, że ich uliczny biznes stał się lukratywnym przedsięwzięciem Rozrywka BMF które pomogły w rozpoczęciu kariery Młody Jeży i wiele innych.

Warto przeczytać!  Fast Money Sunny & Trouble Maker – „NYCHI” (składanka)

W pierwszym sezonie BMFjesteśmy sobie przedstawieni Laila Pruitt, grać w młodszą wersję Nicole Flenor który zostaje złapany w krzyżowy ogień rodziców walczących o przetrwanie w upadającym mieście i dwóch starszych braci, którzy wyłaniają się z kultury narkotykowej Detroit. Publiczność widzi, jak naprawdę stara się znaleźć swój głos i równowagę w chaosie, próbując jednocześnie wykroić pewne poziomy normalności.

Jako drugi sezon BMF rusza, rozmawialiśmy Laila Pruitt o procesie przesłuchania do serialu, o tym, jak wcześnie rozpoczęła aktorstwo i o przygotowaniach, które są wymagane, aby zagrać ukochaną postać istniejącą w najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Dowiadujemy się również więcej o jej planach na przyszłość i komedii stojącej za kręceniem klapsa, który usłyszał na całym świecie.


Zdjęcia: Starz

Warto przeczytać!  Hoodrich Pablo Juan skazany na 15 lat po ugodzie w sprawie RICO

Źródło