Latto ogłasza, że ​​nowy singiel z GloRilla ukaże się 2 grudnia

Latto wyda nowy singiel z GloRilla w tym tygodniu

Latto nadal błyszczy jako jeden z największych artystów hip-hopu. Na początku tego roku wydała swój drugi album „777”, który zadebiutował na 15. miejscu w Stanach Zjednoczonych. Projekt ten zawierał przebój z 2021 roku „Big Energy”, który w tym miesiącu zdobył także nominację do nagrody Grammy. Latto zdobył także nominację dla najlepszego nowego artysty.

Teraz Latto ma w drodze kolejną dużą współpracę. We wtorek wieczorem ujawniła, że ​​nowy singiel z udziałem GloRilla jest w drodze. Ta zostanie wydana w piątek, ponieważ tytuł nie został jeszcze potwierdzony. Latto ujawniła jednak okładkę, ponieważ widać ją pozującą obok GloRilla. Od tego czasu fani pragną oficjalnego tytułu tej współpracy.

Warto przeczytać!  GloRilla broni decyzji o zatrudnieniu asystenta za 550 USD tygodniowo

Latto również niedawno współpracował z GloRilla, tej jesieni. Wystąpiła w remiksie przeboju Glo i Hitkidda z 2022 roku, „FNF (Let’s Go.)”. Ten remiks zawierał także gwiazdę City Girls, JT. Teraz Latto i GloRilla kontynuują swoją chemię, ponieważ obaj mogą być na najlepszej drodze do zdobycia kolejnego ważnego rekordu dla każdego z nich.

Sprawdź poniżej Latto zapowiadającą jej nadchodzący singiel z udziałem GloRilla.

Latto wyda nowy singiel z GloRilla w tym tygodniu

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…