Latto uhonorowana nagrodą Big Femme Energy Award podczas gali Give Her FlowHERS Awards

Latto zdobywa nagrodę Big Femme Energy Award

W ciągu ostatnich dwóch lat Latto był jedną z największych gwiazd hip-hopu. Jej remiks „B*tch From Da Souf” z Saweetie i Triną doprowadził ją do sławy w tamtym roku i od tego momentu jedyna droga była dla niej. Obejmuje to sukces jej debiutanckiego albumu „Queen Of Da Souf” z 2002 roku.

W 2021 roku Latto osiągnęła jeszcze większy status gwiazdy dzięki swojemu singlowi „Big Energy”. To osiągnęło szczyt na czwartym miejscu na liście Billboard Hot 100. Pokrył się również 2-krotną platyną w USA. Tej wiosny w remiksie znaleźli się Mariah Carey i DJ Khaled. Wkrótce Latto wydała swój drugi album „777”, który zadebiutował na 15. miejscu w Stanach Zjednoczonych.

Warto przeczytać!  K-Cuzz z Mississauga i Toronto porzuca Melodic R&B Single Body

W miniony weekend Latto zostało uhonorowane kolejną imponującą nagrodą. Było to związane z nagrodą Big Femme Energy Award, która została wręczona podczas gali Give Her FlowHERS Awards w The Beverly Hilton w Los Angeles. Gospodarzem wydarzenia była firma Femme It Forward.

Femme It Forward to prowadzona przez kobiety firma muzyczno-rozrywkowa, która wspiera kreatywne i utalentowane wizjonerki. Nagroda Big Femme Energy przyznawana przez Latto przyznawana jest kobiecie, która ma ogromny wpływ na muzykę dla obecnego pokolenia i na rzecz praw człowieka. Nagrodę tę wręczył jej Sevyn Streeter.

Latto zdobywa nagrodę Big Femme Energy Award

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…