LeBron James oferuje wzruszającą wiadomość Bryce’owi

LeBron James zbliża się do końca swojej kariery i szuka sposobów na maksymalne wykorzystanie tych ostatnich lat. W ciągu ostatniego roku stało się jasne, że jego ostatecznym celem nie jest kolejny tytuł. Zamiast tego chce wyjść i zagrać przynajmniej jeden sezon z Bronnym.

James ma również młodszego syna, który ma 15 lat. Tym synem jest Bryce Maximus, który jest obecnie kolegą z drużyny z Bronnym w Sierra Canyon. Niektórzy uważają, że Bryce będzie lepszym graczem, co będzie interesujące w ciągu najbliższych kilku lat.

(LR) LeBron James Jr., LeBron James #23, Zhuri James i Bryce Maximus James pozują do zdjęcia z trofeum MVP Meczu Gwiazd podczas Meczu Gwiazd NBA 2018 w Staples Center, 18 lutego 2018 r. w Los Angeles , Kalifornia. (Zdjęcie: Jayne Kamin-Oncea/Getty Images)

Warto przeczytać!  Kendrick Lamar, Blur, Halsey, Rosalía i inni wystąpią na gwiazdorskim festiwalu Primavera Sound Fest 2023

LeBron James krzyczy na Bryce’a

Jeśli wiesz coś o LeBronie, wiesz, że uwielbia wykrzykiwać swoich synów w mediach społecznościowych. Jest ojcem, który zawsze przynosi jakieś pozytywne afirmacje, co jest naprawdę piękne. Dodatkowo robi to samo dla swojej córki Zhuri i oczywiście zwykle prowadzi to do uroczego postu.

Dzisiaj LeBron James postanowił przekazać swoje okrzyki Bryce’owi. W poście poniżej James pokazał film przedstawiający go i jego syna z podpisem „Zawsze tutaj i jadąc z tobą Młody Królu. Sprawiasz, że jestem niezwykle szczęśliwy i dumny, że jestem twoim tatą! Dziękuję dzieciaku!”

Ogólnie rzecz biorąc, była to naprawdę miła wiadomość, której nienawidzić mógł tylko Skip Bayless. James wychowuje swoje dzieci na wspaniałych młodych mężczyzn i nigdy nie wywierał na nich presji, by zostały gwiazdami NBA. Najwyraźniej mają wiele talentów i wydają się zmotywowani do podtrzymywania dziedzictwa ojca.

Warto przeczytać!  Lootaz – 1999 – Zrabuj świat

Bądź na bieżąco z HNHH, ponieważ z pewnością będziemy dostarczać Ci najnowsze wiadomości ze świata sportu. Jak zawsze, daj nam znać, co myślisz o Bryce’u i LeBronie, w komentarzach poniżej.

[Via]