„Let’s Start Here” Lil Yachty: wszystko, co warto wiedzieć, w tym data premiery, lista utworów i nie tylko

#image_title

Lil Yachty właśnie zapowiedział Let’s Start Here, nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku. „Dziękuję za cierpliwość” – napisał w mediach społecznościowych. Później dodał: „Mam tak wiele rzeczy do powiedzenia”. Ostatnią płytą rapera był „Michigan Boy Boat” z 2021 roku. W zeszłym tygodniu zamieścił również post, w którym szukał zespołu składającego się wyłącznie z kobiet, który został usunięty od czasu: „Yachty tworzy zespół”, czytamy w poście, zauważając, że szuka dwóch lub trzech wokalistek w tle, gitarzysty, basista, perkusista i klawiszowiec. Nie wiadomo, czy może to być album, trasa koncertowa, czy coś innego.

Data wydania

Let’s Start Here ukaże się 27 stycznia nakładem Quality Control/Motown.

Lista utworów

Tracklista jest obecnie nieznana, zostanie ona później zaktualizowana.

Warto przeczytać!  Kanye West twierdzi, że jest winien IRS 50 milionów dolarów podatków: „Próbowali mnie wsadzić do więzienia”

Cechy

Żadne szczegóły dotyczące funkcji nie są jeszcze dostępne. Jednak Michigan Boy Boat był pełen funkcji artystów takich jak Babyface Ray, Veeze, Sada Baby, Swae Lee i innych, więc nie jest szalone założenie, że przyprowadzi kilku przyjaciół na płyty.

Grafika

Sprawdź grafikę Let’s Start Here poniżej w jego ogłoszeniu LP w mediach społecznościowych.

Syngiel

Żaden singiel nie został jeszcze wydany, ale mam nadzieję, że są w drodze i wkrótce się pojawią.

Źródło