Lil Romeo mówi, że jest spłukany, pieniądze zostały wykorzystane na opłacenie podatków Master P

#image_title

Lil Romeo twierdzi, że obecnie jest spłukany i że wszystkie jego pieniądze z kariery muzycznej zostały wykorzystane na opłacenie podatków jego ojca, Master P’s. Założyciel No Limit Records właśnie odpowiedział.

W niedzielę (18 grudnia) Lil Romeo, który teraz występuje pod rządowym nazwiskiem, Romeo Miller, trafił na Instagram z postem dotyczącym jego zdrowia psychicznego. W nim wezwał swojego ojca, Mistrza P, do niezliczonych rzeczy, wywołując długą publiczną wymianę zdań między nimi w mediach społecznościowych. Lil Romeo ujawnił wiele osobistych uczuć, które ma wobec Mistrza P, jeśli chodzi o ich zakulisowe życie rodzinne, a także jego obecną sytuację finansową.

W formie wiersza zatytułowanego „Drzewo traumy” Romeo wyemitował swoje żale do mediów, stwierdził, że jego matka i rodzeństwo ucierpieli w wyniku rozgłosu i zrzucił główną winę na ojca, mistrza P.

„Jak, jeśli naprawdę powiem swoją prawdę, moja rodzina się rozpadnie?” napisał Lil Romeo. „To tak, jakby powiedzieć bokserowi, że nie ma prawa się dudnić. Wyobraź sobie, że mówisz motylowi, że nie ma prawa latać, a potem ten motyl umiera, zanim jeszcze zaczął”.

„Dlaczego bycie dobrym w stosunku do nieznajomych jest o wiele ważniejsze niż bycie bezbronnym w domu?” kontynuował, najwyraźniej odnosząc się do domniemanej obsesji Mistrza P na punkcie własnego publicznego wizerunku. „Dlaczego ja szybuję, a moje rodzeństwo nie? Prawdopodobnie dlatego, że ojciec nie dał im tego samego czasu na zegarze. Gonić za pieniędzmi lub gonić za rodziną? Nie możesz teraz robić obu, ponieważ teraz jesteś hazard.”

Stamtąd Lil Romeo skierował swój wiersz do swojej matki, która, jak twierdzi, jest ofiarą wielu badań i przez lata brała na siebie ciężar problemów rodziny Millerów.

Warto przeczytać!  TORBA PODRÓŻNA DIVINITIES 55L

Kontynuował: „Moja mama była załamana przez lata publicznie i wciąż podnosiła się z betonu. Gdyby ludzie naprawdę znali twoją prawdę, też byłbyś silny jak mama… Niezależnie od szkód, wystarczy spojrzeć głęboko, bo za każdym wielkim król, była królowa, która nosiła jego klątwy, których nigdy nie widziano… Próbowałem i próbowałem za ścianami, które się ukrywają, ale może media społecznościowe to jedyny sposób, aby otworzyć oczy temu olbrzymowi.

Kiedy Mistrz P dowiedział się w niedzielę o emocjonalnym wierszu swojego syna, on również udał się na Instagram, aby nie tylko bronić się przed oskarżeniami syna, ale także przeciwstawić się twierdzeniom Lil Romeo, wyjaśniając, że media społecznościowe nie są właściwym miejscem do zajmowania się sprawami psychicznymi problemy zdrowotne i rodzinne.

„Nowe pokolenie dzieci musi przestać obwiniać rodziców za wszystko” – napisał Mistrz P. „Media społecznościowe to nie miejsce na uzdrowienie. Synu, kocham cię. Przestań próbować sprawić, by ludzie ci współczuli. I chodźmy znaleźć rozwiązanie. Możesz przyjść i porozmawiać z ojcem i rodziną jak mężczyzna. Ty też masz dzieci.

W kolejnym komentarzu dyrektor wykonawczy No Limit Records wyjaśnił, że „nie życzyłby tego żadnemu rodzicowi”.

master p woła lil romeo instagram 2022

masterp/Instagram

Następnie Lil Romeo przywołał postać swojego ojca-rapera-dyrektora, wyjaśniając, że z jego punktu widzenia media społecznościowe są prawdopodobnie jedynym sposobem skutecznego nakłonienia Master P do interakcji z nim. Romeo twierdził, że pomimo wcześniejszych komentarzy P, wielokrotnie próbował skontaktować się z ojcem poza przestrzenią mediów społecznościowych.

„Tato, proszę, przestań czytać komentarze i edytować swój podpis” – odpowiedział Romeo. „Podciągałem się do łóżeczka wiele razy po tym, a ty się odwracałeś. Wysyłałem ci SMS-y niezliczoną ilość razy, a ty odpowiadałeś i odrzucałeś. Media społecznościowe to jedyne miejsce, w którym się komunikujesz. Teraz chcesz porozmawiać. Wszystko, by chronić ten wizerunek”.

Warto przeczytać!  Illy jest utalentowaną artystką muzyczną

Mistrz P po raz kolejny klasnął w Lil Romeo, oskarżając syna o wykorzystanie niedawnej śmierci zarówno DJ-a Twitcha, jak i jego siostry, TyTyany Miller, do narzekania na pieniądze, co sugeruje, że Romeo jest chciwy.

„Myślałem, że chodzi o DJ Twitcha i o śmierć mojej córki”, wyjaśnił Mistrz P. „To łamie serce. Właśnie ujawniłeś, że tak naprawdę chodzi o pieniądze… Zacząłeś tę tyradę w mediach społecznościowych… Rozumiem to, ja Jestem tylko bankomatem dla tej rodziny. Nie dbam o wizerunek”.

Kontynuował: „Będę nadal pracował, modlił się i pozwalał Bogu mnie prowadzić. Choroba psychiczna jest prawdziwa”.

W odpowiedzi Lil Romeo wyjaśnił w sekcji komentarzy do postu Master P, że on i jego „rodzeństwo są spłukani”, „żyją z miesiąca na miesiąc” i że pieniądze zarobione na muzyce Lil Romeo kariera została wykorzystana na spłatę długów podatkowych ojca.

„Wszystkie moje rodzeństwo jest spłukane, bracie”, odpowiedział Romeo jednemu z użytkowników Instagrama, który napisał post na korzyść Mistrza P. „Nigdy nawet nie miał pieniędzy, by pozwolić sobie na studia. I nie ma w tym nic złego, po prostu nie powinien malować pewnego życia, które jest nie prawdziwe.”

„Człowieku, żyjemy z miesiąca na miesiąc, odkąd skończyłem 18 lat, to gówno to miraż”, odpowiedział innemu użytkownikowi.

„Dbałem o mojego tatę, bracie” – wyjaśnił Romeo trzeciemu komentatorowi. „Nigdy nie dotknąłem pieniędzy Lil Romeo. [It] wszyscy poszli spłacić jego podatki IRS. Byłem więcej niż lojalny. Prawda nas wszystkich wyzwoli”.

Warto przeczytać!  Dziarma i BURN Energy Drink?

lil romeo wzywa mistrza p na instagramie 2022

Romeomiller/Instagram

Po konflikcie między nim a jego synem, Master P ponownie uderzył w IG w niedzielę, ale tym razem wydawał się publicznie wyciągać gałązkę oliwną do swojego pozornie wyobcowanego syna.

„Kocham moją rodzinę, moje drzwi są zawsze otwarte dla mojego syna”, powiedział Mistrz P w poniższym klipie wideo. „A jeśli się mylę, wybacz mi. Przepraszam cię, jeśli się mylę. Wciąż pracuję w toku, pochodzę z niczego. Wszyscy przechodzą przez traumę. Radzę sobie z tym teraz.

Dodał: „Ale uwielbiam wychodzić do społeczności i pomagać ludziom. W ten sposób się leczę. Pozwól mi się wyleczyć. Nie muszę siedzieć i jęczeć i płakać. Nie mogę odzyskać córki. Ale mogę tam wyjść i podtrzymać jej dziedzictwo”.

„Więc zróbmy to w miłości, zróbmy to w pokoju” – kontynuował Mistrz P. „Pomyśl o tym. Razem jesteśmy silniejsi. Ale teraz jesteś starszy, więc musisz dawać przykład reszcie dzieci i przejdziemy przez to. Mówię wam tylko, módlcie się wszyscy, potrzebujemy tego. A Bóg zrobi to, co musi zrobić”.

Od kilku miesięcy zarówno Master P, jak i Lil Romeo zmagają się ze stratą 29-letniej córki i siostry, Tytyany Miller, która zmarła w maju w wyniku przypadkowego przedawkowania fentanylu.

U szczytu swojej potęgi Master P’s No Limit Records posłużyło jako katalizator do wprowadzenia południowego hip-hopu do głównego nurtu. Lil Romeo przyczynił się do sukcesu kultowej wytwórni swojego ojca od bardzo młodego wieku dzięki piosenkom takim jak „My Baby” z 2001 roku.

Zobacz, jak Mistrz P przeprasza Lil Romeo w odpowiedzi na wezwanie Romea do swojego ojca w poniższym filmie

Oto monumentalne momenty raperów Zgnieciona wołowina