LIL WAYNE X SIDEPIECE POŁĄCZYŁY SIŁY PRZY PIERWSZYM REMIKSIE „A MILLI”

#image_title

LIL WAYNE X SIDEPIECE POŁĄCZYŁY SIŁY PRZY PIERWSZYM REMIKSIE „A MILLI”

Wieloplatynowy, zdobywca nagrody GRAMMY potentat muzyczny Lil Wayne łączy siły z dynamicznym, nominowanym do nagrody GRAMMY duetem muzyki house SIDEPIECE w pierwszym w historii remiksie jego przeboju „A Milli” z 2008 roku. Posłuchaj „A Milli (SIDEPIECE Remix)” poniżej.

Oryginał pojawił się w słynnym nagrodzonym GRAMMY nagrodą Weezy’ego 8x platynowym klasyku Tha Carter III z 2008 roku. Zdobył nagrodę GRAMMY w kategorii „Best Rap Solo Performance”, zdobył 6-krotną platynę RIAA, zgromadził 1,6 miliarda streamów i katapultował się na 6. miejsce na liście Billboard Hot 100. Gdy zbliża się 15. rocznica powstania kultowego utworu . Przez ostatnie 5 miesięcy para drażniła się z utworem podczas swoich wypełnionych po brzegi koncertów, wzbudzając reakcje tłumów na całym świecie, od Los Angeles przez Nowy Jork po Londyn (zwłaszcza podczas weekendu sylwestrowego, kiedy zagrali 4 wyprzedane jeden za drugim). przedstawia).

Warto przeczytać!  Sheesh: Buddy złapał swojego przeciwnika w pracy!

Dla SIDEPIECE pojawia się jako pierwsza propozycja w 2023 roku i zaraz po ubiegłorocznej serii płyt, w tym „Reborn”, „1, 2 Step (Supersonic)”, „Don’t Keep Me Waiting” i „Sextacy. ” Gromadząc łącznie ponad 20 milionów streamów na tych oryginałach, grupa zdobyła uznanie krytyków zarówno ze strony smakoszy z branży, jak i DJ-ów, i w rezultacie wyprzedała obie trasy koncertowe „Kiss And Tell”. Zniszczyli legendarne miejsca i festiwale, takie jak Red Rocks, The Gorge, Lollapalooza, Bonnaroo, EDC, Tomorrowland, Brooklyn Mirage i wiele innych.

Wayne właśnie zdobył swój pierwszy diamentowy certyfikat od RIAA za swój pokoleniowy przebój „Lollipop” [feat. Static Major]. Film z rozpakowywania tabliczki udostępnił osobiście w swoich mediach społecznościowych.

Oglądaj też

Warto przeczytać!  Chris Brown poprawia błędny tekst „Under The Influence”.

Źródło