LimeWire debiutuje na cyfrowej scenie w Decentraland z Soulja Boy, A$AP TyY i innymi

Wirtualny świat przejmuje władzę!

Soulja Boy robi zamieszanie w Metaverse!

Za pośrednictwem komunikatu prasowego:

LimeWire spektakularnie zadebiutowało w Decentraland jako jedna z głównych scen Metaverse Music Festival w Decentraland w zeszłym tygodniu. Scena LimeWire gościła takie hity jak Soulja Boy, A$AP TyY, Quincy i Elijah Blake, a także wielu innych utalentowanych artystów, takich jak EscapePlan, Lil Bitcoin, Orrin i inni. W sumie obejmował 17 artystów, 4 dni i 927 minut ekskluzywnych występów i muzyki.

Oprócz hipnotyzujących pokazów na żywo, kolekcja gadżetów cyfrowych LimeWire została uznana za jednego z 5 najlepszych twórców w Decentranland w zeszłym tygodniu, a ekskluzywne cyfrowe trampki LimeWire były trzecim najczęściej sprzedawanym produktem, a ponad 3000 okularów LimeWire zostało odebranych przez uczestników. Na Scenie Głównej znajdowała się dedykowana strefa VIP dla posiadaczy kolekcji LimeWire Originals NFT oraz gości specjalnych, a także dostępne na miejscu gadżety artystów.

Warto przeczytać!  Young Thug trafił za wykroczenia w wyścigach ulicznych, lekkomyślną jazdę i zarzuty przekroczenia prędkości przed procesem YSL RICO

Festiwal, osadzony w nieziemskim cyberpunkowym krajobrazie, który został odzyskany przez naturę, obejmował 15 unikalnie zaprojektowanych scen, na których odbywały się występy ponad 180 artystów muzycznych z różnych gatunków, a także nowe interaktywne doświadczenia.