Lizzo zastanawiała się nad „kamieniem milowym” posiadania domu po tym, jak dziesięć lat temu spała w swoim samochodzie

#image_title

Trudno było przypiąć Lizzo w tym roku. Niezależnie od tego, czy była w trasie w ramach udanej światowej trasy koncertowej, organizowała imprezy promujące jej film dokumentalny Love, Lizzo, występowała w ogólnokrajowej telewizji, czy brała udział w rozdaniach nagród, piosenkarka „About Damn Time” nie zamierzała odpuścić. Teraz, gdy Boże Narodzenie jest już za kilka dni, zdobywczyni nagrody Emmy jest gotowa oderwać się od pracy, aby spędzić święta z rodziną w domu.

Pomimo próby trolla TikTok, by autorka tekstów poczuła się winna z powodu jej niedawno zakupionej kalifornijskiej rezydencji, Lizzo nie pozwoliła, by powstrzymało ją to od dumy z osiągnięcia. W klipie zapowiadającym jej nadchodzący występ w CBS Sunday Morning, piosenkarka powiedziała, jak ważny jest dla niej tytułowy właściciel domu.

Warto przeczytać!  Slyky: Nurkowanie w puli talentów

Kiedy korespondentka Tracy Smith dołącza do Lizzo w jej odświętnie udekorowanym salonie, Smith mówi: „Jeszcze dziesięć lat temu spałeś w swoim samochodzie”.

Zastanawiając się nad tym, co powiedział Smith, Lizzo emocjonalnie odpowiada: „Tak, tak. I na przykład — wzdycha głęboko — przebywanie w pokojach ludzi i spanie na ich kanapach. A teraz, podczas poprzedniej trasy, którą miałem szczęście przebywać w naprawdę fajnych miejscach, ale pomyślałem: „Tęsknię za moim domem”. Na przykład nie mogę się doczekać powrotu do własnego domu i do łóżka. A ja na to: „Po raz pierwszy to powiedziałem”.

Zakup domu, nie mówiąc już o pierwszym domu, to wielka sprawa dla każdego, ale jak to ujęła Lizzo: „Dla mnie to kamień milowy”, ponieważ zdobywczyni nagrody Grammy spędziła dekadę walcząc z bezdomnością.

Warto przeczytać!  Bun B i Statik Selektah nagrywają nowy album „Trillstatik 2” na Twitch: Watch

Cały wywiad zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie (niedziela, 25 grudnia) w CBS i transmitowany na Paramount+. W międzyczasie obejrzyj powyższy fragment z zapowiedzią.

Lizzo jest artystką Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.

Źródło