Lolita – Chi-Chi Loose

#image_title

Ze sztuką tak subiektywną jak muzyka, powody, dla których wszyscy przychodzimy do muzyki, są tak różne. Sposób, w jaki muzyka może cię porwać, może być nieograniczony w zależności od wyczucia, ale kiedy muzyka cię złapie, nic nie możesz na to poradzić. Zwłaszcza, gdy jest natychmiast wciągająca i ma dźwięk, który sprawia, że ​​​​czujesz się dobrze od samej energii muzyki czyniącej cuda dla duszy. Ten rodzaj muzyki jest tym, co dostajesz z tego nowego wydawnictwa, które musisz usłyszeć Lolita o nazwie „Chi-Chi Suelta”.

Lolita w swojej nowej piosence „Chi-Chi Suelta” ożywia ultra zaraźliwe brzmienie. Muzyka jest ułożona w taneczne rytmy, które natychmiast poczujesz, że chcesz się wprowadzić, zgubić się w ożywionej imprezie. Lolita jest mistrzowska w swoim podejściu do kontrolowania rytmów i pompowania pozytywnych wibracji do słuchacza, aby stworzyć idealną burzę artyzmu, która jest przyjemna do słuchania, a jednocześnie zawiera atrakcyjność, dzięki czemu jest to wielka praca, której nie możesz się powstrzymać, ale biegniesz z powrotem do .

Warto przeczytać!  Ponadto: historia mało znanej grupy rapowej Tooth & Nail Records

Lolity „Chi-Chi Suelta” to niesamowita płyta, która czyni cuda dla duszy, pokazując magię muzyki Reggaeton. Dostajesz łatwą do słuchania płytę, którą czujesz w swoim duchu jako coś dobrego, czego nie chcesz skończyć, gdy każdy element pracuje na wysokim poziomie, aby piosenka była warta zatracenia się w niej.

Sprawdzić Lolita „Chi-Chi Suelta” poniżej i śledź ją na Instagramie. Pozostańcie globalni, moi przyjaciele!