Ludzie wygwizdali zwycięstwo Chrisa Browna na AMA 2022, a Kelly Rowland tego nie miała

Podczas gali American Music Awards zeszłej nocy (21 listopada) kontrowersyjny piosenkarz Chris Brown został nominowany do nagrody Ulubiony Artysta R&B, przeciwko Brentowi Faiyazowi, Givēonowi, Lucky Daye i The Weeknd. AMA są głosowane przez fanów, a fani zdecydowali, że Brown powinien wygrać, więc tak zrobił.

Osobista publiczność na ceremonii nie przyjęła tego dobrze. Kelly Rowland wręczyła nagrodę i została obsypana buczeniem, kiedy ujawniła, że ​​Brown jest zwycięzcą. Przyjęła zaszczyt w imieniu nieobecnego Browna i zwróciła się do tłumu, podczas gdy buczenie trwało, mówiąc: „Teraz Chrisa Browna nie ma tutaj dziś wieczorem, więc przyjmuję tę nagrodę w jego imieniu – przepraszam: wyluzuj – ale chciałem powiedzieć Chris: „Dziękuję bardzo za tworzenie wspaniałej muzyki R&B” i chcę mu powiedzieć: „Dziękuję za bycie niesamowitym wykonawcą”. Wezmę tę nagrodę, przyniosę ją tobie. Kocham Cię, gratulacje i gratulacje dla wszystkich nominowanych w tej kategorii.”

Warto przeczytać!  Skilla Baby z Detroit wydaje nową EP-kę „We Eat the Most” za pośrednictwem Geffen Records

Nastąpiło to wkrótce po tym, jak Brown oskarżył organizatorów AMA o odwołanie jego planowanego występu w hołdzie Michaelowi Jacksonowi na koncercie. Udostępniając nagranie z próby na Instagramie kilka dni temu, Brown napisał: „POważnie?” Później dodał w komentarzu: „BYŁBYM występem AMA, ale odwołali mnie z nieznanych powodów”.