Lupe Fiasco odmawia pogodzenia się z Kidem Cudim

#image_title

Możesz dodać Lupe Fiasco i Kid Cudi do listy rapowych beefów, które nigdy nie zostaną rozwiązane. Niedawno Lupe dał do zrozumienia, że ​​nigdy nie pogodzi się z Cudim i wyjaśnił dlaczego.

W sobotę (24 grudnia) Lupe Fiasco wskoczył na Twittera, aby odpowiedzieć na pytanie fanów dotyczące zakończenia jego feudu z Kidem Cudim po tym, jak raperzy tacy jak NBA YoungBoy namawiali innych artystów do zaprzestania przemocy i stłumienia waśni. W odpowiedzi kowal z Chicago dał jasno do zrozumienia, że ​​nie zamierza wyciągać do Cudiego gałązki oliwnej.

„@LupeFiaso Widzimy, jak niektórzy młodzi faceci mówią „Stop przemocy” i zgniatają wołowinę, która doprowadziła do rozlewu krwi, ty i Cudi prawdopodobnie gdzieś dalej?” zapytał fan.

Warto przeczytać!  Floyd Mayweather upuszcza klejnoty w poniedziałki targowe dzięki funkcji Earn Your Leisure

„Nigdy. Pieprzyć go 4 życia”, odpowiedział Lupe w usuniętym tweecie.

Artysta z Tetsuo & Youth wyjaśnił dalej, dlaczego ma tak wielką pogardę dla Cuddera.

„Poza swoim muzycznym geniuszem, sławą i sukcesem. Cudi jest naprawdę podstępną punkową suką, suką”, napisał na Twitterze. „To nawet nie jest tak kontrowersyjne ani pikantne. Jego osobiste CV poza centrum uwagi to śmieci”.

Zdając sobie sprawę, że jego ostre słowa na temat Kid Cudiego prawdopodobnie zostaną podchwycone przez media, Lupe zaoferował swoim wyznawcom kilka mądrych słów.

„Drogie dzieci… Zawsze nazywaj to tak, jak to widzisz. Z całym szacunkiem, Lupe” – napisał, dodając hashtag #AddValue.

Długotrwały spór Lupe Fiasco i Kid Cudi sięga stycznia 2015 roku. Zaczęło się, gdy gwiazda Entergalactic wydała oświadczenie na Twitterze dotyczące artystów wypowiadających się na temat zamieszek w Ferguson w stanie Missouri, które nastąpiły po śmierci Michaela Browna przez białego policjant. „Drodzy czarni artyści, nie mówcie pogardliwie o czarnej społeczności, jakbyście byli darem od Boga dla czarnuchów na całym świecie” – napisał na Twitterze raper z Ohio.

Warto przeczytać!  Wideo: Chris Brown „It's Giving Christmas”

Widząc tweeta, Lupe zareagował bez ogródek: „Zamknij się… FOH”, napisał w tweecie. Wtedy Cudi odpowiedział i nazwał Lupe „Poopé Fiasco”.

Stamtąd poszło z górki.

W 2015 roku Lupe zagroził, że „spieprzy Kid Cudi”, aw 2016 nazwał Cudiego „poniżającym klaunem”.

Ostatnio, w marcu 2022 roku, po awanturze wokół Willa Smitha, który uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów, Lupe miał nadzieję, że dwaj hollywoodzcy gracze wagi ciężkiej pogodzą się. Ale rzucił też dźgnięcie w swojego arcy-nemezis.

„Mam nadzieję, że znajdą trochę czasu, aby pogodzić się z tym, co się stało, pogodzić się i iść dalej” – napisał w usuniętym tweecie. „Ale to wciąż Fuck Cudi 4 Life”.

Można śmiało powiedzieć, że wspólna piosenka Lupe Fiasco i Kid Cudi nigdy nie powstanie. Kiedykolwiek.

Warto przeczytać!  Shannon Sharpe broni komentarzy HBCU po odejściu Deiona Sandersa

Zobacz dzikie rapowe beefy, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną rozwiązane

Pusha-T i Drake, YG i 6ix9ine i nie tylko.

Źródło