Lupe Fiasco wypuszcza wideo „PRECIOUS THINGS”.

#image_title

Fiasko Lupe’a splata swoje teksty w gęstą sieć podwójnych znaczeń, zachęcając słuchaczy do układania puzzli, które drażni swoją aluzyjną grą słów. Biorąc swoją mitologię w swoje ręce, Lupe udostępnia wideo do “CENNE RZECZY”, jego najnowszy teledysk. A Ścieżka dźwiękowa-wyprodukował najważniejsze fragmenty swojego uznanego albumu LP MUZYKA ĆWICZEŃ W ZIONIEpobłogosławiony hakiem od Nayirahw „PRECIOUS THINGS” Lupe mówi o cudzie ewolucji, jakim jest ludzka ręka, badając sposoby, w jakie używamy naszych rąk do walki, odczuwania i komunikowania się: Idź precz / Odrzuć gesty i podcinacze gardła, ruch wykonany / Daj mi znak, kiedy będziemy mogli omówić plan / Ale moje ręce były jak „Fam, możesz mówić do ręki”, cholera” – pluje Lupe.

Wyprodukowany przez Alberta Angeliniego, teledysk do „PRECIOUS THINGS” opowiada historię za pomocą aplikacji komputerowych zapisanych na ekranie, a niewidoczny użytkownik zagłębia się w internetową króliczą norę zainspirowaną tekstami Lupe. Kierując się społecznościami fanów, sekcjami komentarzy i staroświeckimi artykułami, odkrywca bada pochodzenie sygnałów ręcznych Lupe, jego gimnastykę językową i jego ezoteryczny światopogląd. Użytkownik zbiera dane w wyszukiwarkach akademickich, szuka wskazówek w artykułach na stronach takich jak HotNewHipHop, przeszukuje Google Earth, a nawet ucieka się do zadawania pytań na Quora, ale odpowiedź na zagadkę pozostaje nieuchwytna. Film w pełni wykorzystuje nową funkcję YouTube „zsuń i powiększ”, umożliwiając widzom przybliżenie wszystkich zrzutów ekranu składających się na film i zbadanie tajemnicy własnymi rękami.

Warto przeczytać!  Matka mówi, że jest „zawstydzona dziwką” Karmienie piersią w miejscach publicznych. Tylko dlatego, że ma stojak!

Wydany 24 czerwca 2022 r. album DRILL MUSIC IN ZION zdobył uznanie krytyków m.in. NPR, Złożony, FADERi wiele innych, m.in Winyl mnie proszę, który napisał: „W najlepszym wydaniu paski Lupe są równie przyjemne wizualnie i fonetycznie jak pęknięta folia bąbelkowa”. Produktem wybuchu przemyślanej spontaniczności, Lupe stworzył DRILL MUSIC IN ZION w krótkim czasie, zagłębiając się w folder z bitami przesłanymi przez Ścieżka dźwiękowa i pojawił się z w pełni zrealizowanym albumem w ciągu zaledwie trzech dni („Czasami terminy są ostatnią deską ratunku” — mówi Lupe). Na albumie znajdują się takie atrakcje jak „NAOMI”, w którym Lupe łączy żartobliwą analizę polityczną z przejmującym rezonansem emocjonalnym “SM. FRESK”, który kontynuuje serię piosenek zapoczątkowaną w 2014 roku Tetsuo i młodzież („Mural”) i kontynuował swój ostatni album FALE NARKOTYKÓW („Mural Jr.”) i jazzową odmianą piosenka tytułowa, który chytrze komentuje, jak sztuka tworzona pośród konfliktów staje się utowarowioną rozrywką dla mas. MUZYKA WIERCENIA W ZIONIE zarobiona „Najlepsze w 2022 roku” wyróżnienia od m.in Złożony, W porządku graczu, Magazyn RIFForaz Kropla igły.

Warto przeczytać!  Freddie Gibbs reaguje na wideo, na którym Gunna bierze ugodę

Poza DRILL MUSIC IN ZION rok 2022 był wielkim rokiem dla kultowego rapera z Chicago. Obchodził 15-lecie Lupe Fiasco The Fajneniedawno certyfikowany Platyna przez RIAA i uruchomił „LFT”, program NFT, który pozwala fanom zbliżyć się do Lupe bardziej niż kiedykolwiek. Pobłogosławił swoich fanów wydawnictwami archiwalnymi i luźnymi singlami, w tym wyprodukowanymi przez siebie „100 w Chicago” oraz “Galveston”, ekskluzywny utwór Apple Music stworzony z okazji Juneteenth. Jesienią Lupe objął posadę profesora w Massachusetts Institute of Technology, gdzie wykłada „Teorię i praktykę rapu”. Raper prowadzi obecnie pierwszy semestr kursu i planuje kontynuować w przyszłości. Oprócz muzyki Lupe nadal koncentruje się na założonych przez siebie organizacjach społecznych, takich jak We Are MURAL, The Neighborhood Start-Up Fund, Society of Spoken Art i swoim międzykulturowym przedsięwzięciu Studio SV.

Warto przeczytać!  Białe kobiety naśmiewają się z małej czarnej dziewczynki w salonie gier, która chciała się z nimi bawić; Kobiety w końcu nazwały ją „pijawką” [VIDEO]

Z większą ilością muzyki i innymi przedsięwzięciami w drodze, Lupe Fiasco wszedł w nowy rozdział w swojej karierze, ale nie skończył się rozwijać.

„Całe życie rozwijasz się fizycznie, a jako artysta czuję, że jestem teraz wyższy” — mówi Lupe. „Nie chodzi o to, że jestem na wyższym miejscu moralności, ale o to, że mój punkt widzenia i perspektywa są wyższe. Widzę dalej”.

DRILL MUSIC IN ZION jest dostępny wszędzie przez 1. i 15. / Trzydzieści Tygrysów.

© 2023, Seth Barmash. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło