Lyrical Shakespeare widzi inną przyszłość w 2023 roku

Życie nie polega na tym, jak ktoś zaczyna, ale jak kończy.

Życie to niekończący się labirynt możliwości, min przeciwpiechotnych, zasłon dymnych i potencjału. Bardzo niewielu ludzi posiada moc lub talent, aby poruszać się w najbardziej niebezpiecznych i mrocznych chwilach niepewności w życiu.

Wytrzymałość jest cechą wyróżniającą niekonwencjonalnych, urodzonych przywódców. Przechodzenie przez ogień i zachowanie wizji bez kompromisów wymaga mistrzostwowego DNA. Liryczny Szekspir narodził się pod boskim światłem.

Liryczny Szekspir posiada wysoki poziom cierpliwości, wytrwałości i duchowego uzdrowienia w życiu. Bycie czarną cesarzową w Ameryce, która jest samoukiem i samozwańcem, jest hipnotyzujące, potężne i aspirujące.

Przyszłość jest tworzona, a nie dana ścigającym marzenia.

Lyrical Shakespeare jest jednym z najbardziej urzekających śpiewaków i autorów piosenek w muzyce. Potrafiła przekształcić swoją podróż pełną miłości, bólu i pasji w piękne liryczne wypowiedzi.

Warto przeczytać!  Wejdź do klanu Wu-Tang: Legacy Book 36 Chambers. 36 książek. 36 artefaktów. To jest sztuka Wu-Tang!

W 2022 roku Lyrical Shakespeare zawarł strategiczne partnerstwo nadawcze z RADIOPUSHERS i MUSICHYPEBEAST. Lyrical Shakespeare jest głównym głosem wielu podcastów i pokojów dźwiękowych Spotify Live Chat.

Podcasting jest naturalnym rozszerzeniem jej zdolności otrzymanych od Boga. Lyrical Shakespeare widzi inną przyszłość w 2023 roku.