Malik Montana krytycznie na temat najważniejszych kulturowych wydarzeń — oberwało się Popkillerom i nie tylko!

Malik Montana słynie z ciętego języka — tym razem także się w niego nie gryzł!

W ostatnim czasie na językach wszystkich znalazły się najważniejsze kulturowe, muzyczne wydarzenia. Również Malik Montana nie mógł sobie odmówić wymownego komentarza, dotyczącego m.in. minionej Eurowizji. Wszystko wskazuje na to, że nie jest jej fanem.

Malik Montana krytycznie na temat Eurowizji

Muzyczne nagrody są uhonorowaniem ulubionych, zdolnych muzyków i towarzyszą nam od zawsze. Tymczasem okazuje się jednak, że nie wszyscy są ich fanami. W ostatnim czasie Malik Montana zabrał głos w tej sprawie, nie ukrywając swojej postawy.

Malik Montana na temat Popkillerów

Wówczas zwrócił się bezpośrednio do organizatorów wydarzenia Popkillerów:

Po co wy mnie tu wstawiacie, jak pisałem i mówiłem, że nie chcemy mieć nic wspólnego z wami? 

Okazuje się jednak, że oberwało się nie tylko Popkillerowi, ale także głośnej w ostatnim czasie Eurowizji. Ulubieniec młodej, rapowej publiczności stwierdził wówczas, że nie interesują go tego typu polityczne ustawki:

Nie oglądałem Eurowizji, ale przeglądałem sobie tych zawodników i uważam, że Eurowizja to jest jedna wielka polityka. Tak samo jak polityką w naszym kraju niestety są Fryderyki – powiedział raper podczas jednej z transmisji na żywo (…) Miałem w sumie tego nie mówić, ale uważam to za totalne kasztaństwo. Całe te zależności, które powodują to, że ktoś jest nominowany itd. Dlatego m.in. nie byłem na Popkillerach, bo uważam, że Fryderyki i Popkillery to jest grupa osób liżących się po jajach, które nie dają możliwości i sposobu na wybicie się artystom naprawdę utalentowanym, tylko wybierają sobie między swoimi, bo z tymi jest im po drodze, a z tymi jest dobrze. To samo myślę o Eurowizji, Fryderykach i o gali Popkillery. Nie dajcie się mordy zmanipulować

Zgadzacie się z Malikiem?

Warto przeczytać!  Kobieta, która była w domu, w którym Pop Smoke stracił życie w 2020 roku, zastanawia się nad tym, co widziała tamtej nocy w „Hip Hop Homicides” [VIDEO]