Małpa wyprzedza zarówno nową falę, jak i weteranów. Numer jeden w Polsce?

Wszystko wskazuje na to, że Polacy są wytrawnymi słuchaczami, którzy stawiają na Małpę!

Chwile milczał, po to, by wystrzelić z nową płytą. Wystrzelić — i to dosłownie. Pomimo że do singli z EP-ki „Bóg nie gra w kości” nie będziemy tańczyć i bujać się do rytmu w czasie nadchodzących letnich plenerków, ta płyta daje znacznie więcej — co sugerują same statystyki!

Małpa — rapowy numer jeden w Polsce?

W ostatnich czasach ciężko się odnaleźć pośród mnogości nowych rapowych kawałków, które siłą rzeczy weszły do mainstreamu, stając się muzyką popularną. Z dnia na dzień na kanałach streamingowych pojawia się coraz więcej twarzy i coraz więcej świeżych głosów. Jednak pomimo faktu, że nowa fala w rapie zbiera największe plony, okazuje się, że polscy słuchacze to nadal wytrawni muzycy, którzy cenią także stary warsztat i klasykę — a to właśnie reprezentuje Małpa na swojej najnowszej płycie.

Warto przeczytać!  Offset: nie publikuj startu, chyba że jest to w dobrym świetle, proszę!

OLiS – notowania Małpy na szczycie

Po raz kolejny okazuje się, że Małpa w świecie rapu nie ma sobie równych — pomimo ogromnej konkurencji, jednakowo w postaci starszych wyjadaczy i wteranów, jak i świeżaków, płyta Małpy – „Bóg nie gra w kości” znowu wylądowała na samym szczycie zestawienia OLiS!

Nie ma się zresztą czemu dziwić — to w końcu mocne bity, obok których nie sposób przejść obojętnie, sentymentalny spacer do przeszłości oraz rozkminy godne tego, by się na chwile zatrzymać i posłuchać.