Małpa zabiera nas na sentymentalny spacer! “Pamiętaj kto 2”!

“Nie zaskoczę cię, gdy powiem, że mnie jara stara szkoła”!

Małpa powraca z nowym, świetnym singlem, a przy okazji wspomina dawne, dobre lata w rapie, wysyłając w świat podziękowania dla swoich kolegów z hip-hopowego podwórka!

Tęsknisz za starym, dobrym brzmieniem? Brakuje Ci oldschoolowych nut w wykonaniu ulubionych raperów? W dniu dzisiejszym Małpa wychodzi naprzeciw nowoczesności, zabierając nas na sentymentalny spacer po dawnych latach!

Małpa – “Pamiętaj kto 2”

Małpa to postać w polskim rapie, której nie trzeba przedstawiać. Ten gościu może się już nazywać prawdziwym weteranem w tej materii – 12 lat temu wszyscy zachwycali się jego “Paznokciami”. Pomimo upływu czasu nadal raczy nas równie dobrą muzyką. Dzisiaj na YouTube wylądował jego kolejny kawałek, który na chwile od premiery zdobywa same pochlebne recenzje.

Warto przeczytać!  Białas jest już tatą! Z tej okazji wydał nowy singiel! Słyszałeś już "Zosię"?

Kogo na swoim kawałku wspomina Małpa?

W najnowszym singlu autor zabiera nas do Torunia, skąd się wywodzi. To właśnie tam powstawały jego pierwsze single. To kolejny numer, który promuje płyty “Bóg nie gra w kości” – jej premiera będzie już za chwilę, bo 29 kwietnia.

W swoim utworze Małpa składa hołd swoim kolegom, którzy byli dla niego inspiracją – mowa między innymi o Pezecie, Onarze, Włodim, Donguralesko, Tede, Fokusie, Czarnym HIFI, Vienio czy Rahimie.

Czy ten kawałek przeniósł Cię w czasie do dawnych lat?