Mariah The Scientist spotyka się z reakcją na stare tweety w obronie Tory Laneza

#image_title

Fani nie są zadowoleni z Mariah The Scientist po tym, jak pojawiły się niektóre stare tweety gwiazdy. Tweety pokazują piosenkarza broniącego Tory Laneza przed Megan Thee Stallion przed artystą Kaashem Paige. W 2020 roku Kaash napisała na Twitterze, że pracowała z Torym, a on „na pewno nie szanuje kobiet”.

Jednak Mariah upierała się, że pomimo twierdzeń nadal pracuje z Tory. „Cóż, pracowałem i nadal pracuję z Torym od lat, a on nigdy mnie nie lekceważył. kobieta. W rzeczywistości czuję, że masz ukryty cel, mówiąc o sytuacji, która nie ma z tobą nic wspólnego.

ATLANTA, GA — 1 grudnia: Mariah the Scientist występuje na scenie podczas „The Beautiful Mind Tour” z Rod Wave w State Farm Arena 1 grudnia 2022 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Prince Williams/Wireimage)

Warto przeczytać!  Dre Greenlaw namawia Toma Brady'ego do złożenia autografu na jego piłce przechwytującej: „Poszedłem jak mała fanka”
Czytaj więcej: Jerrika Karlae reaguje na romantyczny gest Young Thug skierowany do Mariah The Scientist

Fani natychmiast znaleźli stare tweety Mariah po tym, jak pojawiły się wiadomości, że Tory został uznany za winnego w procesie o napaść przeciwko Megan Thee Stallion. Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Jak możesz nazywać się naukowcem, jeśli nie możesz używać dowodów naukowych do tworzenia opinii”.

Inny fan wtrącił się: „Naukowiec Mariah bronił Tory’ego Laneza i publikował o nim posty wspierające. Tak, czas, żeby odeszła od list odtwarzania. Wokalista Beetlejuice jeszcze nie odpowiedział na krytykę. Jednak ostatnio zadzwoniła do bloga Neighborhood Talk za opublikowanie jej złych filmów. „Nigdy nie publikujecie żadnych filmów, na których dobrze brzmię, wszyscy wybieracie 3 najgorsze filmy z całej trasy i publikujecie te, mając nadzieję, że zostanę za to wyśmiany”.

Warto przeczytać!  Lil Wayne dziękuje fanom po zdobyciu pierwszego diamentowego certyfikatu

25-latka była również zaangażowana w sprzeczkę na Twitterze z jej rzekomym kochankiem Young Thugiem i jego byłą dziewczyną Jerriką Karlae. Jeden z komentatorów twierdził, że Mariah była drugą kobietą w związku bandytów z Karlae. Ale nie marnowała czasu, wyjaśniając sprawę. „O czym wy wszyscy rozmawiacie?? Kiedy poznałam bandytę, byłam mniej popularna niż jego była… Zawsze była atrakcyjna/estetyczna. Dlaczego próbujesz utożsamiać przejście do przodu z kimś? Chory na głowę.

Zobacz, co jeszcze użytkownicy Twittera mieli do powiedzenia poniżej.

Źródło