Mary J. Blige zadebiutuje w talk show „The Wine Down” w 2023 roku

#image_title

Kultura — 24 minuty temu

Źródło zdjęcia: Shannon Finney/Getty Images

Ikona R&B, Mary J. Blige, zgłosiła się do poprowadzenia swojego pierwszego talk show, The Wine Down, którego premiera będzie miała miejsce w BET w 2023 roku.

Dwadzieścia dwadzieścia trzy lata zapowiadają się jako rok przedsiębiorczości Mary J. Blige. Ikona R&B, która wystąpiła podczas Super Bowl LVI Halftime Show po wydaniu swojego 14. studyjnego albumu Good Morning Gorgeous, zgłosiła się do poprowadzenia swojego pierwszego talk show. Zatytułowany The Wine Down, talk show BET „zgromadzi najgorętszych, najbardziej szczerych, bardzo poszukiwanych ludzi ze świata rozrywki, sportu, mediów społecznościowych i polityki” na „surowe, prowokacyjne, wnikliwe i prawdziwe rozmowy” przy winie.

Warto przeczytać!  Young Dolph – Get Away (oficjalny wizualizator)

W 2020 roku piosenkarka założyła swoją wytwórnię win Sun Goddess we współpracy z włoskim winiarzem Marco Fantinelem. Za pośrednictwem firmy producenckiej Blige, Blue Butterfly, artysta planuje również podpisanie umowy telewizyjnej z Lionsgate Television, zgodnie z ostatecznym terminem. Umowa z telewizją pojawia się również miesiąc po tym, jak Blige został nominowany do sześciu nagród Grammy, w tym Album Roku i Płyta Roku.

„BET był jednym z moich największych zwolenników w całej mojej karierze” – powiedział Blige w oświadczeniu. „Możliwość wspólnego tworzenia, aby tak bardzo wspierali moją wizję treści, które tworzę, jest czymś, za co jestem wdzięczny i podekscytowany. Pracujemy już nad wieloma projektami, a przed nami jeszcze wiele”.

Pierwszym filmem fabularnym Blue Butterfly był film dokumentalny Amazon Studios Mary J. Blige’s My Life . Firma zadebiutowała również na inauguracyjnym festiwalu i szczycie Siły Kobiety, który odbył się w Atlancie w maju.

Warto przeczytać!  Takeoff zmarł bez testamentu, a jego rodzice podobno kłócą się o podział majątku