Maskibeats wywiera wpływ na branżę

Producent z Los Angeles, Matthew Skwaruzynski, lepiej znany jako Maskibeats lub Maski, robi falę na scenie muzycznej od 2022 roku. Produkując od 2014 roku, współpracował z wieloma niezależnymi i znaczącymi artystami, w tym Kap G, Dizzy Wright i Kirko Bangz. Maski pracuje z wieloma gatunkami, w tym Pop, RnB, Dancehall i wieloma innymi, ale specjalizuje się w mocnych bitach hip-hopowych i trapowych.

W 2019 roku stworzył swój zespół #maskigang, który ma obecnie ponad 50 artystów, którzy tworzą muzykę na jego bitach do albumów jego zespołu i do własnych projektów. Premiera Maskigang 9 planowana jest na 1 grudnia 2022 roku. Albumy Maskigang 1-8 można znaleźć na wszystkich głównych platformach streamingowych.

„W tym roku naprawdę chcę nadal koncentrować się na budowaniu mojego zespołu #maskigang i mieć więcej artystów, którzy będą ze mną nagrywać w moim studio. Czuję, że praca twarzą w twarz z artystami jest naprawdę ważna dla wszystkich producentów i inżynierów”.

Warto przeczytać!  Russell Westbrook tęskni za czymś, co byłoby niesamowitym wsadem na plakat do Kristapsa Porzingisa i Daniela Gafforda [VIDEO]

Maski poprowadzi swój pierwszy koncert #maskigang ze swoim zespołem w Los Angeles 6 stycznia.

Instagram: @maskibeats