Master P i Romeo Miller kończą swój spór

#image_title


@dlchandler123

DL Chandler jest weteranem pisarskiej sceny waszyngtońskiego metra, pracującym jako dziennikarz, reporter i krytyk kultury. Początkowo jako freelancing w iOne Digital w 2010 roku, oficjalnie dołączył do zespołu iOne w 2017 roku, gdzie obecnie pracuje jako starszy redaktor dla Cassius Life i Hip-Hop Wired. DL obejmuje różnorodne tematy, w tym najświeższe wiadomości, politykę, muzykę i kulturę hip-hopową, modę i historię Czarnych. Obecnie kieruje kolumną SPIRIT.ED dla Cassius Life, która koncentruje się na napojach dla dorosłych i ich historii. DL pracował w przeszłości dla MTV News, Billboard i kilku innych publikacji. Jego pierwszy wielki przełom w dziennikarstwie nastąpił wraz z nieistniejącym już Politically Black w 1999 r., pierwszym w kraju czarnym portalem informacyjnym o polityce. DL jest rodowitym mieszkańcem Waszyngtonu i mieszka w rejonie Wielkiego Waszyngtonu.

Warto przeczytać!  Sukces Planet Rock w kulturze hip-hopowej

Obserwuj @dlchandler123

Polecany film HipHopWired

BLISKO

REVOLT X AT&T jest gospodarzem 3-dniowego szczytu REVOLT w Los Angeles – dzień 2

Romea Millera i jego ojciec, Percy’ego „Mistrza P” Millera zaangażowany w niefortunną wymianę zdań w mediach społecznościowych, która zszokowała fanów tej pary, zwłaszcza tych, którzy uważali, że ich więź jest nierozłączna. Po pewnym czasie i wielu naprawach, Mistrz P i Romeo znów rozmawiają ze sobą, tak jak przystało na ojca i syna.

Spór między 33-letnim Romeo Millerem a 52-letnim Masterem P. rozpoczął się, gdy Miller oskarżył swojego ojca o przedkładanie problemów zdrowia psychicznego innych nad jego zmarłą siostrę, Tytyanę Miller, po śmierci Stevena „tWitcha” Bossa. Internetowy spór polegał na tym, że starszy Miller opublikował film o swoim synu, podczas gdy młodszy Miller oskarżył ojca o uzależnienie od mediów społecznościowych.

Warto przeczytać!  Wspomnienie dnia: Young Gunz – Nie mogę przestać, nie zatrzymam

W weekend Millerowie załatali to, a Romeo podzielił się zdjęciem ze swoim ojcem z poruszającym podpisem, który poświęcił swojej zmarłej siostrze.

Z Instagrama:

Jestem gotów rzucić się na mój miecz za miny! Nigdy nie chodziło o rodzica kontra dziecko, ani o tę fałszywą narrację, ale o zrobienie wszystkiego, co trzeba było zrobić dla rozwoju mojej rodziny. Dzisiaj, 31 grudnia, ja i mój ojciec @masterp odbyliśmy bardzo trudne rozmowy; jak na ironię na zewnątrz w deszczu, ale aby każde pokolenie mogło się rozwijać, ta komunikacja musi odbywać się i być odwzajemniana po obu stronach. Dobre, złe i brzydkie. Bez względu na to, jaka droga nas czeka, nasza rodzina może naprawdę zacząć się leczyć i wierzę, że wielu innych użyje naszej historii jako przykładu do nauki.

Warto przeczytać!  Gah Dayum, czy wszystko w porządku? Wyobraź sobie, że spędzasz swój dzień & Wtedy przydarzy ci się to ostateczne miejsce docelowe!

Master P również zamieścił to samo zdjęcie na swojej stronie, pisząc: „Jako rodzic dorastam, biorę odpowiedzialność za siebie i kształcę swoją rodzinę i następne pokolenie. Miłość wymaga wzrostu i przebaczenia”.

Pozdrowienia dla Romeo Millera i Percy’ego „Mastera P” Millera.

Zdjęcie: Getty

Źródło