Master P & Romeo Miller Beef na Instagramie, Twitter waży

#image_title


@dlchandler123

DL Chandler jest weteranem pisarskiej sceny waszyngtońskiego metra, pracującym jako dziennikarz, reporter i krytyk kultury. Początkowo jako freelancing w iOne Digital w 2010 roku, oficjalnie dołączył do zespołu iOne w 2017 roku, gdzie obecnie pracuje jako starszy redaktor dla Cassius Life i Hip-Hop Wired. DL obejmuje różnorodne tematy, w tym najświeższe wiadomości, politykę, muzykę i kulturę hip-hopową, modę i historię Czarnych. Obecnie kieruje kolumną SPIRIT.ED dla Cassius Life, która koncentruje się na napojach dla dorosłych i ich historii. DL pracował w przeszłości dla MTV News, Billboard i kilku innych publikacji. Jego pierwszy wielki przełom w dziennikarstwie nastąpił wraz z nieistniejącym już Politically Black w 1999 r., pierwszym w kraju czarnym portalem informacyjnym o polityce. DL jest rodowitym mieszkańcem Waszyngtonu i mieszka w rejonie Wielkiego Waszyngtonu.

Warto przeczytać!  NBA Youngboy wypuszcza nową składankę „Lost Files”

Obserwuj @dlchandler123

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Fashion Nova przedstawia: przyjęcie z Cardi - w środku

mistrz p i jedno z jego dzieci Romea Millera, są obecnie uwikłani w publiczną sprzeczkę, która ujawniła się na Instagramie w weekend. W rezultacie Master P odpowiedział swoim postem za pośrednictwem Instagrama i Twittera, który obecnie rozważa spór między ojcem a synem.

Ten post wspomina o zdrowiu psychicznym i wspomina o samookaleczeniach. Proszę postępować ostrożnie.

33-letni Romeo Miller udostępnił post na Instagramie w odpowiedzi na wiadomość ojca z kondolencjami dla Stephena „tWitch” Bossa, który zmarł w zeszłym tygodniu. W oczach Romea starszy Miller wykorzystujący swoją platformę do rozwiązywania problemów związanych ze zdrowiem psychicznym blednie w porównaniu z tym, jak traktował zmagania swojej zmarłej córki, Tytyany Miller, z którą Romeo był blisko. Romeo opublikował także wiersz zatytułowany „Drzewo traumy” jako sposób radzenia sobie ze swoimi emocjami.

Warto przeczytać!  Poznaj przedsiębiorcę mediów społecznościowych AJ Letters

„Dzisiaj był punkt wrzenia”, napisał Romeo w historii IG. „Widziałem mężczyznę, który unikał walki swoich dzieci z samobójstwem i depresją, ale umieścił innego zmarłego dziś mężczyznę, którego nawet nie zna. Wszyscy idole przepadną. Lepiej przestańcie podążać za ślepymi. Uważaj, kiedy się objawi”.

Master P, prawdziwe nazwisko Percy Miller, zwietrzył dźgnięcie syna i odpowiedział w ten sam sposób.

„Nie życzę tego żadnemu rodzicowi, zwłaszcza gdy próbujesz zrobić wszystko, co możesz dla swoich dzieci” – napisał P w usuniętym poście na Instagramie. „@romeomiller Jaki jest plan? Albo jesteś częścią problemu, albo rozwiązaniem. Kocham cię i drzwi są dla ciebie zawsze otwarte, ale nie będę tolerował braku szacunku. Nie rozmawiałem z tobą ani nie widziałem cię od miesięcy. Bóg mi świadkiem, że starałem się dać z siebie wszystko”.

Warto przeczytać!  Peysoh – Laylow (teledysk)

Mistrz P poszedł dalej i usunął kolejny post, w którym napisał, że wołowina między nim a jego synem nie powinna dotyczyć pieniędzy i że między innymi ma „złamane serce”. Dodał, że po swojemu przeżywa stratę córki.

Na razie ostatnie słowo należy do szefa No Limit Records, o czym świadczy zamieszczony poniżej film na Instagramie.

Na Twitterze wielu zastanawia się nad niefortunnym riffem między Millerami. Sprawdź te tweety poniżej.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z myślami samobójczymi i potrzebujesz z kimś porozmawiać, kliknij tutaj, aby uzyskać wsparcie.

Zdjęcie: Getty