Maverick City Music zdobywa 5 nominacji do nagrody Grammy

Królestwo Hype’u

Opublikowano 24 listopada 2022 r. | przez richvongod

Gratulacje dla artysty TRIBL Recording Maverick City Music, który zdobył pięć nominacji do 65. dorocznej ceremonii rozdania nagród GRAMMY. Maverick City Music zdobyło nominacje zarówno w kategorii Ewangelii, jak i Współczesnej Chrześcijaństwa – oraz podwójne ukłony w kategorii Występ/Pieśń Współczesnej Muzyki Chrześcijańskiej (pełna lista nominacji poniżej).

W 2022 roku grupa zdobyła nagrodę dla najlepszego albumu współczesnej muzyki chrześcijańskiej na 64. dorocznej ceremonii rozdania nagród GRAMMY. Na tym koncercie Maverick City Music jako pierwszy w tym gatunku od ponad dwóch dekad wystąpił podczas telewizyjnej ceremonii. Obejrzyj tutaj.

„Dzisiejsze nominacje to hołd dla gatunku łączącego współpracę artystów i muzyków z inspirującą muzyką i nie tylko” — mówi Stephanie Valcarcel, prezes TRIBL Records. „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być tego częścią i nadal wznosić naszą muzykę na nowe wyżyny”.

„Wszystko w tym projekcie złamało schemat tego, jak powinien wyglądać„ sukces ”. Nagraliśmy tę płytę, Kingdom, z naszym drogim bratem Kirkiem Franklinem, podczas jednego z największych zgromadzeń więziennych w historii Ameryki. ⁣Zdecydowaliśmy się pójść za kratki nie tylko po to, by podkreślić ból masowych więzień, ale także by zademonstrować Bożą miłość w sposób, który nieczęsto się widuje” – opowiadają współzałożyciele Maverick City Music oraz nagrodzeni GRAMMY producenci i autorzy tekstów , Tony’ego Browna i Jonathana „JJ” Jaya. „Oczywiście chcemy podziękować Kirkowi, całemu naszemu zespołowi, personelowi i mieszkańcom zakładu karnego Everglades, Wardens Colon i Siegler, Tribl Records i RCA Inspiration” – kontynuują. „I musimy podziękować wszystkim naszym fanom i sympatykom. Chwała Bogu.”

Warto przeczytać!  Premiera: Świąteczny singiel Resse P „Rum Chata” ożywia świąteczną atmosferę

Niedawno kolektyw rozpoczął drugą część bijącej rekordy kasowe „Kingdom Tour” z Kirkiem Franklinem w wyprzedanym Barclays Center w Nowym Jorku. Wędrówka, która konsekwentnie pojawiała się w pierwszej dziesiątce na liście Live75 Pollstar, jest kontynuowana dziś wieczorem (11:15) koncertem w ich rodzinnym mieście w State Farm Arena w Atlancie, GA, przed wyruszeniem do Południowej Karoliny na Florydzie i nie tylko, aby zakończyć rok .

Najlepszy występ / piosenka ewangeliczna

„Królestwo” – Maverick City Music i Kirk Franklin

Najlepsze wykonanie / piosenka współczesnej muzyki chrześcijańskiej

„Strach nie jest moją przyszłością” – Maverick City Music i Kirk Franklin

„God Really Loves Us (wersja radiowa)” – Crowder i Dante Bowe z udziałem Maverick City Music

Najlepszy album gospel

Warto przeczytać!  Jak Crocs powrócił

Kingdom Book One (Deluxe) – Maverick City Music i Kirk Franklin

Najlepszy album współczesnej muzyki chrześcijańskiej

Breathe – Maverick City Music

Daty tournee po Królestwie:

wt., 15 listopada | PGR Arena | Atlanta, GA

środa, 16 listopada | Arena odnowy biologicznej Bon Secours | Greenville, SC

czw., 17 listopada | Arena Pamięci Weteranów Vyster | Jacksonville, Floryda

pt., 18 listopada | Arena na żywo FLA | Wschód słońca, Floryda

niedz., 20 listopada | Arena nad jeziorem UNO | Nowy Orlean, Luizjana

wt., 22 listopada | Moody Center | Austin, Teksas

Maverick City Music jest zarządzane przez firmę Undivided Entertainment, na czele której stoją Norman Gyamfi i Walter Thomas. W skład kolektywu wchodzą Anthony Brown, Jonathan Jay, Chandler Moore, Naomi Raine, Brandon Lake i Maryanne George, a ich wytwórnią jest TRIBL Records, z którą na co dzień kontaktują się w grupie Leonard Brooks i Stephanie Valcarcel.

Warto przeczytać!  Sahib Dhindsa (raper) Wiki, wiek, dziewczyny, wartość netto i więcej

Gala GRAMMY 2023, oficjalnie znana jako 65. ceremonia rozdania nagród GRAMMY, zostanie wyemitowana na żywo w niedzielę 5 lutego z Crypto.com Arena w Los Angeles i będzie transmitowana na żywo w CBS Television Network oraz transmitowana na żywo i na żądanie w Paramount+ o 20:30 ET / 17:00-20:30 PT+.

Ćwierkać

Tagi: #richvongod #vzvonzell, #TheHypeMagazine, 65th GRAMMY Awards, Anthony Brown, Brandon Lake i Maryanne George, Chandler Moore, CR8 Agency, Jonathan Jay, kirk franklin, Maverick City Music, Naomi Raine, TRIBL Records