Meek Mill płaci kaucję za 20 kobiet

#image_title

Meek Mill płaci kaucję za 20 kobiet. Te kobiety były więzione w Filadelfii. Otrzymali nieoczekiwany prezent.

Mill’s Reform Alliance płaci dalej

Meek Mill płaci kaucję za 20 kobiet. Kobiet nie było stać na kaucję. Dlatego Meek zapłacił za natychmiastowe uwolnienie pięciu kobiet.

A w przyszłym tygodniu ukaże się kolejnych 15. To był wspaniały gest. Zwłaszcza, że ​​Meek był kiedyś więziony.

Teraz dzięki reformie więziennictwa może pomagać innym. Ponadto Meek dał każdej kobiecie kartę podarunkową na zakupy spożywcze, jak donosi The Source.

Podzielił się powodem wpłacenia kaucji,

„To było dla mnie druzgocące, że byłem z dala od syna podczas wakacji, kiedy byłem uwięziony” – powiedział współzałożyciel REFORM Alliance, Meek Mill. „Więc rozumiem, przez co przechodzą te kobiety i ich rodziny. Nikt nie powinien spędzać wakacji w więzieniu tylko dlatego, że nie stać go na kaucję. Jestem wdzięczna za możliwość pomocy tym kobietom w byciu z ich rodzinami i bliskimi w tej wyjątkowej porze roku”.

Warto przeczytać!  Hoodrich Pablo Juan dostaje 15 lat

Reform Alliance zostało założone w 2018 roku. Wśród założycieli Reform Alliance znaleźli się Jay-Z, Robert Kraft, Michael Rubin i Van Jones.

Jak dotąd ta potężna fuzja pomogła wielu uwięzionym ludziom. Ponadto Reform Alliance lobbował za zmianą przepisów dotyczących okresu próbnego.

Nie wspominając już o zmianie długości okresu zwolnienia warunkowego.

Dla wielu ten rodzaj wsparcia robi różnicę. Jeśli chodzi o zmianę trajektorii ich pobytu w więzieniu.

Jak widać zmiany wprowadzone przez Reform Alliance działają dobrze.

Powiedziawszy to, wydaje się, że kobiety, które zostały zwolnione, mogą cieszyć się Bożym Narodzeniem ze swoimi rodzinami.

Osobiście uważam, że był to świetny sposób, aby Meek okazał swoje wsparcie. To nie pierwszy raz, kiedy Meek pomaga więźniom.

Warto przeczytać!  „Just Wanna Rock” Lil Uzi Verta ze ścieżką dźwiękową do epickiej bitwy tanecznej Jumbotron na meczu 76ers

W 2020 roku, podczas Covid-19, Meek i Jay-z rozdawali więźniom maski chirurgiczne. W rzeczywistości dostarczył ponad 40 000 maseczek.

Więźniowie w Departamencie Więziennictwa Tennessee otrzymali 5000 masek.

Zakład karny stanu Mississippi w Parchman otrzymał około 50 000 masek. Wygląda na to, że ich reforma więziennictwa działa.

Hip-hopowe wiadomości bez cenzury. To lider treści hip-hopowych w YouTube!

Źródło