Megan Thee Stallion jako pierwsza czarnoskóra kobieta znalazła się na okładce corocznej listy Forbesa „30 Under 30”

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Kevin Winter / Getty / Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion może skreślić kolejne osiągnięcie ze swojej listy. Raper z Houston przeszedł do historii, stając się pierwszą czarnoskórą kobietą, która pojawiła się na okładce corocznej listy Forbesa 30 Under 30.

Pomimo tego, że jej wytwórnia 1501 Certified Entertainment była cierniem w jej boku, Megan Thee Stallion zdołała zarobić około 13 milionów dolarów w 2022 roku.

Wciąż rosnącą fortunę raperki można przypisać jej kontraktom reklamowym. Finansowa biblia wymienia jej współpracę z wartymi miliardy dolarów markami, takimi jak Nike, Revlon, Cash App, Popeyes i Flamin’ Hot Cheetos, które przyczyniły się do powstania tych 13 milionów dolarów.

Warto przeczytać!  Pięć wspaniałych wspomnień kolorowych ludzi wydanych w 2022 roku

To ma sens, podobnie jak dolary i centy, ponieważ nie można włączyć telewizora lub wskoczyć na telefon i nie zobaczyć, jak raper Traumazine coś podłącza.

Thee Stallion, obok Charliego Putha, zarobiła łatwe 2 miliony dolarów za użyczenie swojego głosu w reklamie Cheetohs Super Bowl. Dostała około 1 miliona dolarów za swój limitowany sos Popeye’s Hottie Sauce, o który ludzie wciąż proszą. Ma także własną restaurację Popeye’s, która przynosi 250 000 dolarów.

Time Inc. wydało także 3 miliony dolarów na nadchodzący film dokumentalny o życiu Megan Thee Stallion. Chociaż pieniądze są niezłe, Thee Stallion zwróciła również uwagę, że jest w 100% opóźniona we wszystkim, co popiera. „Jeśli nie pasuję do tego z natury, nie chcę tego sprzedawać” – powiedziała Forbesowi.

Warto przeczytać!  Shy Glizzy w końcu wydaje wideo do przełomowego singla „White Girl” z 2014 roku, po tym, jak niedawno pokrył się platyną

Megan Thee Stallion nie zwalnia tempa

The Hot Girl, która ma trochę przerwy po udanym 2022 roku, szykuje się na jeszcze większy 2023. Wyruszy w światową trasę koncertową, wypuści kolejny album i wyprodukuje kilka seriali dla Netflixa w ramach jej rozprawić się z gigantem streamingu.

Jednym z tych programów będzie komedia o jej dzieciństwie. „Zrobię sobie przerwę, kiedy umrę”, dodaje Megan Thee Stallion. „Próbuję naprawdę coś zbudować”.

Że ona jest.

Zdjęcie: Kevin Winter/Getty