Megan Thee Stallion może nie być nowym Boo Bena Simmonsa, pomimo plotek krążących w Internecie

#image_title

Jakby ulubiona przez wszystkich laska z H-Town nie miała dość na swoim talerzu, będąc w centrum jednego z najbardziej gorących procesów karnych hip-hopu przeciwko piosenkarzowi Tory’emu Lanezowi za zarzuty napaści, to nie powstrzymało użytkowników mediów społecznościowych przed powiązaniem Raper z „NDA” został wciągnięty w nowy romans.

Jaka jest plotka? Cóż, według plotek, Megan Thee Stallion spotyka się teraz z graczem NBA, Benem Simmonsem. Po odejściu z mediów społecznościowych po kłótni z raperem Drake’em na temat tekstu zawartego w jego piosence „Circo Loco” z 21 Savage, plotki stały się jeszcze większe. Na szczęście gwiazda Brooklyn Net znalazła chwilę, by pośrednio obalić plotkę.

Notorycznie prywatny koszykarz, który jest świeżo po zerwaniu z modelką i gwiazdą reality show Kendall Jenner, przesłał klip wideo, na którym Rick Ross krzyczy: „Oskarżenia. To są fałszywe oskarżenia” na jego historii na Instagramie jako jego nieoficjalny komentarz.

Warto przeczytać!  Sett, Mac Critter i KATO2X – 1 z 1 [Official Music Video]

Może się to wydawać nie na miejscu, ale wideoklip jest krótki i bezpośredni, pozostawiając widzom opowieści bez miejsca na błędną interpretację jego przesłania.

Youtube

Wygląda na to, że Megan Thee Stallion może chcieć przyjrzeć się egzekwowaniu umów o zachowaniu poufności w swoim kręgu, aby uniknąć pojawiania się takich frywolnych plotek w przyszłości.

Megan Thee Stallion jest artystką Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.