Megan Thee Stallion twierdzi, że posiada certyfikat 1501 Ent. „Nęka” CEO Roc Nation

Megan Thee Stallion i 1501 Certified Entertainment wciąż walczą w sądzie. W najnowszym opracowaniu Meg wezwała wytwórnię do „nękania” CEO Roc Nation, Desiree Perez, w celu złożenia zeznań.

Według AllHipHop, adwokaci Meg złożyli wniosek o wydanie nakazu ochrony Pereza. Zgłoszenie nastąpiło po wydaniu przez 1501 wezwania do sądu, aby dyrektor generalny Roc Nation usiadł w celu złożenia zeznań. Jednak zespół prawny Meg twierdzi, że ruch 1501 jest „podstępną taktyką”, która nie doprowadzi do uzyskania istotnych informacji.

LAS VEGAS, NEVADA — 24 WRZEŚNIA: (WYŁĄCZNIE DO CELÓW REDAKCYJNYCH) Megan Thee Stallion występuje na scenie podczas festiwalu muzycznego iHeartRadio 2022 w T-Mobile Arena, 24 września 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada. (Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images dla iHeartRadio)

Warto przeczytać!  August Alsina ujawnia Man Zu, który uczył go, jak kochać

„1501 nie szuka odpowiednich, dopuszczalnych dowodów, ponieważ Perez ich nie ma” – napisał zespół prawny rapera. „Raczej 1501 ma na celu nękanie Perez i zakłócanie jej obowiązków jako dyrektora generalnego Roc Nation”.

Adwokaci Meg wyjaśnili, że wniosek 1501 to w najlepszym razie nic więcej niż „gra”.

„1501 nie dąży do obalenia Pereza z jakiegokolwiek uzasadnionego powodu, a postawa tego sporu ujawnia, że ​​1501 ma nadzieję, że jego wniosek nie zostanie rozstrzygnięty merytorycznie. Sąd nie powinien tolerować tego, co w najlepszym razie jest grą, a w najgorszym nadużyciem procesu sądowego” – czytamy we wniosku. Adwokaci chcą, aby sędzia oddalił wniosek i wydał nakaz ochronny.

Sprawa Megan przeciwko 1501 Certified Entertainment toczy się od 2020 roku. Artystka z Houston oskarżyła wytwórnię o blokowanie wydawania nowej muzyki po jej kontrakcie z Roc Nation. Jednocześnie powiedziała, że ​​podpisała niekorzystną umowę, którą chce renegocjować. Jednak wytwórnia twierdziła, że ​​​​nie miała żadnej dźwigni, aby ponownie przepracować swój kontrakt.

Warto przeczytać!  5 piosenek, które musisz usłyszeć: najlepsze w tym tygodniu

Tego lata Megan Thee Stallion twierdziła, że ​​wytwórnia jest jej winna 5 milionów dolarów tantiem i dodała, że ​​wytwórnia ujawniła również w tym roku jej projekt, Traumazine.

Niedawno sędzia przyznał Meg tymczasowy zakaz zbliżania się do wytwórni. Podstawą decyzji były dowody dostarczone przez Meg, ujawniające, że wytwórnia powstrzymała ją przed licencjonowaniem własnej muzyki.

[Via]