Menedżer R. Kelly’ego idzie do więzienia na rok za grożenie rozstrzelaniem Pokaz filmu „Surviving R. Kelly”

#image_title

Donnell Russell, były menedżer R. Kelly’ego, został skazany na rok więzienia za wywołanie groźby strzelaniny, która zakłóciła pokaz filmów dokumentalnych „Surviving R. Kelly” na Manhattanie.

Reklama

Russell został uznany za winnego grożenia krzywdą fizyczną za pośrednictwem komunikacji międzystanowej po wykonaniu telefonu do NeueHouse w grudniu 2018 r.

Ponieważ bezpieczeństwo gości było priorytetem, podjęto decyzję o ewakuacji teatru.

R. Kelly i jego kumple zrujnowali pokaz filmu „Surviving R. Kelly”, który jest dokładnym śledztwem w sprawie kontrowersyjnego piosenkarza, w którym występują kobiety, które mówią o seksualnym, psychicznym i fizycznym znęcaniu się nad nimi ze strony Wokalistka „I Believe I Can Fly”.

Pomimo ich prób dokument został wyemitowany na antenie Lifetime i zakończył się skazaniem piosenkarza, który ma 55 lat, na 30 lat więzienia po skazaniu go za handel ludźmi i ściąganie haraczy.

Warto przeczytać!  SOURCE SPORTS: Aaron Judge powraca do Yankees w 9-letnim kontrakcie za 360 mln USD

Kara jest wynikiem jego skazania w 2021 roku, w którym został uznany za winnego dziewięciu zarzutów, w tym ściągania haraczy, w tym 14 indywidualnych czynów, takich jak przekupstwo, porwanie i praca przymusowa.

Jeśli chodzi o Russella, przeprosił za swoje wybryki w imieniu R. Kelly’ego, kiedy został skazany.

„Nie jestem okropną osobą” — powiedział Russell, według różnych raportów.

W listopadzie 2022 roku Russell został również skazany na 20 miesięcy więzienia za nękanie i zastraszanie jednej z ofiar Kelly’ego.

Wyrok został wydany przez sędziego federalnego na Brooklynie po tym, jak Russell przyznał się do jednego z zarzutów nękania międzystanowego latem.