Metro Boomin wypuszcza film krótkometrażowy „Heroes & Villains”.

Metro Boomin powraca z nowym filmem krótkometrażowym, przygotowującym do drugiego solowego projektu Heroes & Villains. W filmie wyreżyserowanym przez Gibsona Hazarda Morgan Freeman opowiada historię chaotycznej fikcyjnej Metropolis. Metro zaprosił kilku swoich przyjaciół z listy A, aby dołączyli do komiksu, podobnie jak obsada — w tym LaKeith Standfield, Gunna i Young Thug.

W teledysku Metro zapowiada także kilka nowych utworów z albumu z 21 Savage, Future, Chrisem Brownem i innymi. Wideo otwiera monolog Freemana o Metro, nowym bohaterze w mieście. „Metro Boomin od lat chroni miasto przed niesłabnącym zagrożeniem ze strony zła. „Wraz ze światłem kwatery głównej Boomanati, niegdyś latarnią nadziei, zgasło. Pod nieobecność Metro złoczyńcy wyłaniają się z cienia”.

Metro boomATLANTA, GA — 31 STYCZNIA: Metro Boomin występuje na scenie podczas Bud Light Super Bowl Music Fest / EA SPORTS BOWL w State Farm Arena 31 stycznia 2019 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images dla Bud Light Super Bowl Music Fest / EA SPORTS BOWL)

Warto przeczytać!  Kanye West nakazał płacić Kim Kardashian 200 000 $ miesięcznie alimentów
Czytaj więcej: Metro Boomin przesuwa datę premiery albumu

Na animowanych flagach w klipie widniała wiadomość „Free YSL”. Lakeith gra w filmie „nowego złoczyńcę w mieście”, podczas gdy Thugga i Gunna są współtwórcami „P News”. Następnie Morgan Freeman pojawia się jako przewodnik, pomagając Metro znaleźć drogę. „Bohaterstwo nie polega na zdobywaniu pochwał ani nawet na pokonywaniu złoczyńców, ale na ryzykowaniu wszystkiego dla ludzi, nie oczekując niczego w zamian — wszyscy wiemy, że miasto kocha swoje legendy, ale dziś wieczorem potrzebuje bohatera. Kim chcesz być?”

Specjalny projekt depcze też producentowi po stracie matki — zamordowanej przez męża w czerwcu. Jak również jego częsty i wieloletni kolator, Takeoff of the Migos. Kilka dni po odejściu Takeoffa Metro opublikowało swoje zdjęcie obok zmarłej gwiazdy z prostym podpisem: „Cholera, nawet nie wydaje się prawdziwy”.

Warto przeczytać!  NOWE WIDEO: Quavo – „BEZ CIEBIE”

Heroes & Villans to kontynuacja projektu Metro Boomin po jego debiucie Not All Heroes Wear Capes z 2018 roku. Obejrzyj krótki film Metro Boomin Heroes & Villains poniżej. Przesyłaj strumieniowo cały album, gdy zostanie wydany, w piątek, 2 grudnia.