Mężczyzna śmiertelnie postrzelony na oczach swojej 9-letniej córki w NYC Bodega!

#image_title

30-letni mężczyzna został zastrzelony na oczach swojej młodej córki w bodedze na Manhattanie w czwartek wieczorem podczas szokującej kłótni uchwyconej przez kamerę. Ofiara, Tykeem Berry, kłóciła się z innym mężczyzną w delikatesach Inwood przy 144 Nagle Ave., kiedy został postrzelony w klatkę piersiową tuż po 16:00, podała policja.

Nagranie z monitoringu uzyskane przez The Post pokazuje Berry’ego, ubranego w czerwoną puchową kurtkę, stojącego w pobliżu lady 144 Deli & Grocery, podczas gdy inny mężczyzna stoi w drzwiach i krzyczy na niego. Mężczyzna, który trzymał rękę podejrzanie schowaną pod płaszczem, wychodzi, a Berry odkłada słuchawki i torbę i wygląda przez drzwi, po czym wychodzi z kadru kamery.

Kilka sekund później bandyta szarżuje z powrotem do bodegi i strzela do Berry’ego z bliskiej odległości, gdy jego 9-letnia córka stoi w pobliżu, pokazuje wideo. Ofiara rzuca się do przodu i chwyta domniemanego napastnika, wypychając go za drzwi, zanim upada na ziemię na chodniku.

Warto przeczytać!  Długoletni współpracownik Kanye Westa, Pusha T, wypowiedział się przeciwko „bardzo rozczarowującemu” niedawnemu zachowaniu Ye

Wypada z pola widzenia kamery, ale widać, jak jego ręka drży i trzęsie się, gdy leży na ziemi.

Berry został przewieziony do szpitala w Harlemie, gdzie stwierdzono zgon. 30-latek był wcześniej dwukrotnie ofiarą przemocy z użyciem broni palnej w marcu 2012 i styczniu 2013 roku, podały źródła policyjne. Szczegóły wcześniejszych strzelanin nie były znane. Domniemany bandyta uciekł z miejsca zdarzenia i nie było żadnych aresztowań.

Nie wiadomo, o co pokłócili się dwaj mężczyźni. Wysłane przez Ducha