Mężczyzna z Detroit bierze Ubera, aby obrabować bank, a następnie instruuje kierowcę, aby na niego zaczekał

Mężczyzna bierze Ubera, by obrabować bank i każe kierowcy na niego czekać

Usługi udostępniania przejazdów, takie jak Uber, są dobre, ale są ludzie, którzy je psują. Kilka miesięcy temu mąż prowadzący Ubera pozował i przyłapał swoją żonę na randce. Ta chwila stała się wirusowa, ale blednie w porównaniu z tym, co miało miejsce w Detroit. Usługi wspólnych przejazdów ułatwiły oszustom wyjście i robienie swoich rzeczy. Kiedy mężczyzna o imieniu Jason Christmas postanowił wyjść i obrabować lokalny bank, nie potrzebował nawet samochodu do ucieczki.

Nazwisko Jasona Christmasa jest ironiczne, biorąc pod uwagę porę roku i zbrodnię, którą popełnił. Podczas wakacji mają miejsce wszelkiego rodzaju dzikie rzeczy. Zwykle ludzie zaczynają skupiać się na rzeczach, których nie mają, zamiast na tym, co mają. W rezultacie są ludzie, którzy podejmują głupie i niebezpieczne decyzje. W przypadku pana Christmasa zasadniczo zmarnował swoje życie i naraził inną osobę na poważne niebezpieczeństwo.

Warto przeczytać!  Główne plany Megan Thee Stallion na rok 2023 obejmują nowy album i światową trasę koncertową

Zamiast wziąć kierowcę do ucieczki, 42-letni Jason Christmas złapał Ubera, kiedy zdecydował się na napad na bank. Idąc, aby popełnić przestępstwo, pan Christmas polecił kierowcy czekać na niego za rogiem. Nagranie z kamery Bodycam pokazało, że Christmas zostaje skonfrontowany z gliniarzami, którzy pytają go o „czerwone rzeczy” na nim, które były eksplodowanymi opakowaniami barwników. Po tym został rzucony na ziemię i aresztowany. Policja dogoniła również kierowcę, który był zupełnie nieświadomy popełnionego przestępstwa. Tymczasem Boże Narodzenie odbywa się pod obligacją o wartości 500 000 USD.

źródło: BET

Mężczyzna bierze Ubera, by obrabować bank i każe kierowcy na niego czekać

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…