Michael J Foxx pokazuje swoją wszechstronność w nowej piosence „Shine For Eternity”

#image_title

Michael J Foxx wnosi nowy klimat, aby podnieść na duchu słabszych na całym świecie. Pomimo negatywnego nastawienia niektórych osób lub środowiska, rodowity Yonkers, a obecnie mieszkaniec Kanady, rapuje o tym, by nikt nie padał na twoją paradę ani nie próbował wyłączyć twojego blasku.

Jesteśmy podróżnikami w kosmicznej podróży, gwiezdnym pyłem, wirującym i tańczącym w wirach i wirach nieskończoności. Życie jest wieczne. Zatrzymaliśmy się na chwilę, aby się spotkać, spotkać, kochać, dzielić. To cenna chwila. To mały nawias w wieczności.

Ciesz się i przyjmij wiadomość przekazywaną przez skoczną grę słów i haczyk z chórkami w wykonaniu Sydney Sexton. Zdecydowanie możesz usłyszeć ten bop w serialu lub reklamie Netflix.

Yonkers, urodzony w Nowym Jorku, a obecnie mieszkaniec Moncton, New Brunswick w Kanadzie
ma dobrą passę dzięki wydaniom na rok 2023.

Warto przeczytać!  Knicks BLOW OUT the Bulls – 60-sekundowe podsumowanie

Michael J Foxx przez całe życie był słabszy i wznosi się ponad wyżyny tą optymistyczną energetyczną piosenką.

stale w studiu pracując nad nowym materiałem pisząc, nagrywając i miksując wokale czy kręcąc i montując teledyski.

W ciągu ostatnich 24 miesięcy wydałem wiele utworów, w tym 5 mixtape’ów, wiele singli, 1 wspólny album „Duality” z Sydney Sexton oraz 2 albumy solowe „When The Street Lights Come On” (październik 2020 r.) „Due Diligence” (1 marca) – pierwszy z dwuczęściowej serii albumów. Premiera części 2 1 kwietnia. Obecnie kończę nowy projekt „Perfect Timing” wydany 5 maja 2021 i wydaje mój nowy album „Year of the Foxx” 16.08.2021 i FOXX (16.08.2022) oraz niedawno wydane „Radio City” i „RapSheet” ”

Michael J Foxx aktywnie pracuje nad swoim albumem „YONKERS” z 2023 roku – Yelling Over Negativity Knowing Real Situations.

Warto przeczytać!  Wes DeLux - Odpuść

Czerpię inspirację i motywację z doświadczeń życiowych i przez większość czasu naprawdę lubię tworzyć muzykę. To terapeutyczne. Do tego uważność. Wszyscy mamy historię do opowiedzenia, a ja lubię opowiadać swoją poprzez muzykę. Wreszcie, zainwestowałem dużo czasu i pieniędzy w moje domowe studio, więc wolę je wykorzystać.

Moją siłą napędową są osobiste plany, które chcę zrealizować. Czuję, że muzyka może całkowicie pomóc mi to osiągnąć. Jestem bardzo pewny swojego kunsztu. Niektórzy ludzie płaczą, aby uwolnić się od bólu. Niektórzy ćwiczą lub robią inne rzeczy. Nagrywam muzykę. To uważność. Środek łagodzący stres. To wolny od narkotyków haj, który uwielbiam ogarniać za każdym razem, gdy wchodzę do studia nagraniowego.

Warto przeczytać!  Recenzja albumu – LH DOOM LH

Moim celem końcowym jest otwarcie drzwi kopnięciem i danie możliwości od samego początku. Chcę budować schroniska dla bezdomnych. Chcę budować więcej scenicznych szkół artystycznych. Chcę pokazać każdemu marzycielowi, że twoje marzenie może stać się rzeczywistością, jeśli się nie poddasz. Chcę pokazać dzieciakowi z domu grupowego, że byłem taki jak ty i jeśli ja mogę, ty też możesz. Różnica polega na tym, że jestem więcej niż chętny do pomocy.

© 2023, Tedfuel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło