MikeDaGreatt i E. Smitty przenoszą hip-hop do „Blockchain”

#image_title

Dla większości z nas, którzy mają niewielką wiedzę na temat „Blockchain”, nazywamy to „Crypto” lub fenomenem tokenów memów, świętującym Shiba Doggie Emojis i obiecującym inwestorom ogromne zyski za zaryzykowanie ich ciężko zarobionych pieniędzy „inwestycje”. Ci z nas, którzy są poinformowani, są zbyt zaznajomieni z najnowszymi oszustwami „Crypto” i schematami Ponzi, takimi jak krach FTX, Do Kwan & Lunar oraz toczący się proces SEC x Ripple, który rzucił na kolana kwitnący niegdyś rynek.

MikeDaGreatt i superproducent/potentat płytowy „E. Smitty” robią coś trochę innego. Wychowany w Harlemie tubylec i dyrektor generalny Sound Alive Records tworzą dla artystów nowe sposoby dodawania strumieni przychodów poprzez tworzenie „NFT”, które żyją w „Blockchain” oprócz tradycyjnych form dystrybucji muzyki. „NFT” lub niezamienny token może mieć wartość „T-shirtu” lub towaru lub może być o wiele więcej. Dowód własności, wyłączne prawa i nowy cyfrowy sposób przedstawiania fizycznego lub cyfrowego zasobu.

Warto przeczytać!  Michael Rubin, Meek Mill, Jalen Hurts, Darius Slay, Dallas Goedert i inni dołączają do wydarzenia świątecznego w Filadelfii organizowanego przez REFORM Alliance

MikeDaGreatt niedawno wypuścił „Sleep On It” z produkcją E. Smitty’ego i razem z Distributing poprzez Sound Alive Records, Mike i Smitty postanowili wybić NFT na 2 różnych Blockchainach $XRPL i $BSV. Na początek będą wybijać limitowane edycje NFT, które stworzą natychmiastowy nowy sposób zarabiania na ich własność intelektualną bez konieczności płacenia pośrednikowi. Łańcuchy bloków są nieskończone i można wybić dowolną liczbę NFT. Najbardziej niesamowitą częścią jest to, że token blockchain, taki jak $XRP lub $BSV, zyskuje na wartości, podobnie jak NFT, które są tworzone na ich odpowiednich łańcuchach blokowych, dając artystom sposoby na rozwój i zwiększenie wartości ich sztuki i wkładu w kulturę. Sprawdź „Sleep On It” MikeDaGreat (prod. E. Smitty) już teraz na @youtube i wypatruj NFT, które pojawią się w tym miesiącu.

Warto przeczytać!  MO3 i Tory Lanez — Oni nie wiedzą (oficjalne wideo) — @torylanez #MO3 #ToryLanez #HSM

Źródło