MJBizCon 2022 podkreśla koniec roku wzlotów i upadków w konopiach indyjskichMJBizCon nadal jest największym sposobem, w jaki przemysł konopny może wysadzić koniec roku. Pewna wielokrotność dziesiątek tysięcy uczestników, składających się z aktywnych i aspirujących profesjonalistów z branży konopi indyjskich, przybyła na pustynię Las Vegas na targi MJBizCon 2022.

Konwencja rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Mówimy o całorocznym zewnętrznym rozmiarze wzrostu Szmaragdowego Trójkąta. W tym roku konwent odbył się na obu piętrach Sali Południowej na absolutnie wyjątkowej wielkości powierzchni. Wiem, że wielu z nas skarżyło się na bóle pleców i kolan już po przejściu jednego piętra tegorocznego rozkładu, nie mówiąc już o obu!

Podczas gdy duże firmy zajmujące się maszynami i pomocniczymi firmami technologicznymi zajmują większość powierzchni, nasi pracownicy uznali drugą edycję przestrzeni aktywacyjnej Hall of Flowers za niezwykle cenną, aby sprawdzić marki z całego kraju i skupić się wyłącznie na firmach dotykających roślin. Była to świetna przestrzeń nie tylko do spotkań ze stoiskami, ale także do podobnie myślących osób, które chciały poznać perspektywę aktywnych operatorów na różnych rynkach.

Warto przeczytać!  Fridayy ujawnia, jak włamał się do przemysłu muzycznego i zdobył trzy nagrody Grammy w ciągu zaledwie roku, marzenia o pracy z Frankiem Oceanem, związek z Vory, + nowa EP-ka

Kabiny i aktywacje obejmowały zarówno magiczne sztuczki, jak i duże konfiguracje z samochodami i maszynami jeżdżącymi po składane stoły z personelem siedzącym przed telefonami komórkowymi. W morzu „wszystkiego” zaskakujące jest to, że wciąż brakuje wysiłku ze strony sponsorów, którzy zapłacili ładny bilet za surfowanie po TikToku tutaj. Wyraźną, wyróżniającą się aktywacją, którą widzieliśmy, było przejęcie Black Cannabis Magazine w czwartek. Hazy i ekipa postawili na gwiezdny panel z Xzibitem, Redmanem, Trickiem Trickiem i Luką Brazi. Liderzy w przestrzeni konopi rzucali niesamowitą grę i niezrównaną energię zapewnianą przez gromadzenie i dzielenie się kulturą Czarnych.

Nasz zespół uczestniczył w konwencji w środę i czwartek, przeprowadzając 10 wywiadów z profesjonalistami z branży konopi indyjskich (zobacz playlistę poniżej). Chodziliśmy na różne imprezy, a nawet nagraliśmy odcinek podcastu na żywo podczas imprezy HUSH House w Las Vegas. Wspaniale było móc połączyć się z tak wieloma podobnie myślącymi osobami w jednym miejscu po zobaczeniu tak wielu ludzi w całym kraju w swoich regionach podczas North American Weed Tour.

Warto przeczytać!  Shawn Eff ft. Verde Babii x EBK Bckdoe – Pretty Ricky (ekskluzywny teledysk)

MJBizCon 2022 Wywiady RMR

Podcast RMR, odc. 58, na żywo z HUSH House Las Vegas

Więcej treści

RELACJE MIĘDZY BACKWOODS A HIP-HOPEM
TERPENY NA NIEPOKÓJ: 3 TERPY W KONOPACH O WŁAŚCIWOŚCIACH ŁAGODZĄCYCH STRES
RAPPER WEED: KTÓRZY RAPERZY MAJĄ NA RYNKU PRODUKTY Z KONOPI? KTO NAPRAWDĘ MA OGIEŃ?
18 FIRM, KTÓRE NIE BADAJĄ NARKOTYKÓW SWOICH PRACOWNIKÓW NA ZWALCZANIE
7 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH MARKETINGU KONOPI I CBD NA TIKTOK I INSTAGRAMIE

Tworzenie angażujących reklam muzycznych: ucz się od założyciela RMR, Mitcha Pfeifera

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KONOPI I MUZYKI MOŻESZ OBSERWOWAĆ SZANUJ MÓJ REGION NA FACEBOOKU I TWITTERZE.

PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE HISTORII LUB RECENZJĘ TWOJEJ MARKI LUB PRODUKTÓW E-MAIL NAS.