Monty i Visages łączą siły nad hipnotyzującym „Ange”

#image_title

Monty i Visages należą do elitarnych współpracowników sceny muzyki basowej. Tempo, w jakim współpracują i niezmienna jakość ich utworów sprawia, że ​​trudno zrozumieć, dlaczego nie stworzyli jeszcze supergrupy o nazwie Montages. Żarty na bok, artyści z Tuluzy spotykali się wiele razy w ciągu ostatnich kilku lat, a ostatnio nabrali rozpędu dzięki utworom takim jak „Hardware” i ich remiksom do „Reaper” Boombox Cartel. Jako stali bywalcy płyty Alix Perez 1985, Monty i Visages często przesuwają granice muzyki basowej, zarówno osobno, jak i razem.

Teraz współpracownicy rozpoczynają kampanię w 2023 roku monstrualnym nowym singlem we wspomnianej wytwórni. Tytuł „Ange”, który po francusku oznacza anioła, przygotowuje grunt pod eteryczne i nieziemskie wrażenia, jakie zapewnia ten utwór.

Warto przeczytać!  Wideo: RA The Rugged Man: VladTv

Utwór rozpoczyna się czystym i minimalistycznym wprowadzeniem, z surowymi teksturami nadającymi ton reszcie utworu. Chociaż nadejście perkusji zajmuje ponad minutę, są one ostre i mocne, zapewniając solidną podstawę dla innych elementów utworu. W miarę rozwoju utworu wprowadza coraz więcej warstw, osiągając punkt kulminacyjny, który nie jest przytłaczający, ale marzycielski i hipnotyzujący. Trudny do umieszczenia w określonym gatunku, „Ange” pokazuje niezaprzeczalną chemię i sprawność produkcyjną Monty’ego i Visages, którzy dostarczają kolejny niesamowity kawałek. Nie przegap tego poniżej.

Źródło