Nadchodzący singiel Trae Mayers „What About You” trafi do sprzedaży w grudniu

Po roku od wydania singla „Don’t Wanna Be There” przez wytwórnię Vibe Records, Trae Mayers ogłosił, że jego nowy singiel „What About You” ukaże się w grudniu. Oprócz tego nowego utworu, ma także pięć zupełnie nowych, niepublikowanych utworów nagranych przez 3-krotnego zdobywcę nagrody Grammy, producenta i inżyniera z Nashville,

Postępowy artysta country Trae Mayers ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży muzycznej, często występując na scenach. Najlepsi wykonawcy, w tym Kane Brown, Russell Dickerson, Walker Hayes, Chase Matthew, Heath Sanders, Clay Walker, Tyler Rich i wielu innych, dzielili z nim sceny.

Ekscytujące występy jego zespołu i charakterystyczne brzmienie zrobiły wrażenie na publiczności w Columbus, Ohio i nie tylko. Jego wokal ma również magiczny wpływ na zaangażowanie publiczności podczas jego występów na żywo. Instrumentalne aranżacje, wpadająca w ucho melodia, zsynchronizowana perkusja i ogólne wykonanie dodają fanom dodatkowego uroku.

Warto przeczytać!  Goody G robi swoje! Oto dlaczego musisz się dostroić!

Trae Mayers wydał swój pierwszy singiel „Wildlife” w sierpniu 2018 roku. W 2021 roku wypuścił swój najpopularniejszy utwór „Don’t Wanna Be Here”. I przez cały rok 22 konsekwentnie drażnił się z nową muzyką w mediach społecznościowych.

Trae Mayers wydał także album EP, na którym znajdują się „Never Gonna Say Goodbye” i „No Strings Attached”. Fani Trae są podekscytowani zapowiedzią nadchodzącej premiery utworu „What About You”.

Artysta Spotify:

Stronie internetowej:

www.traemyers.com

Śledź na Instagramie:

www.instagram.com/traemyersmusic

Kanał Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCtUraByT5RPRWBggPs-w6ZQ