Nadszedł czas, aby Skillibeng wydał nowe grafiki do swoich utworów „More Fire” i „Deja Vu”.

#image_title

W poniedziałek 19 grudnia Skillibeng postanowił pobłogosławić swoich fanów nie tylko jedną, ale dwiema nowymi piosenkami, aby mogli cieszyć się nimi w okresie świątecznym. Na obu singlach zatytułowanych „More Fire” i „Deja Vu” widać, że piękne czarne kobiety są umieszczane w centrum oprawy wizualnej, aby pokazać, do czego są zdolne.

„More Fire” to wideo wydane przez Jenzara w celu wsparcia piosenki i rozpoczyna się ujęciem Skillibenga spacerującego z psem w pobliżu domu, podczas gdy dwie kobiety opalają się przed nim. Po tym, jak jamajska gwiazda przejechała pojazdem terenowym przez spłaszczony krajobraz, dostarcza zestaw rymowanek, które są przeznaczone tylko dla dorosłych i nadają się zarówno do parkietu, jak i do sypialni w następujący sposób:

Warto przeczytać!  Gruby Joe obwinia nieopublikowaną współpracę JAY-Z za problem z NFL

„Deja Vu” utrzymuje ten sam temat, jeśli chodzi o tematykę filmu. Na przykład ujęcia w całym filmie obejmują ujęcia kobiet korzystających z plaży i innych pobliskich miejsc. Chociaż nigdzie nie widać Skillibenga, jego słowa są z pewnością słyszalne w scenach, których świadkiem był wysiłek RUPPI, pomimo faktu, że nie ma go na ekranie.

Wyrażona przez Amazon Polly

Źródło