Najlepsze nowe R&B z tego tygodnia, które musisz usłyszeć

Czasami znalezienie najlepszego nowego R&B może być trudne, ale jeśli masz czas na przeglądanie setek nowo wydanych piosenek każdego tygodnia, jest mnóstwo świetnych utworów rytmicznych i bluesowych. Aby fani muzyki R&B mogli skupić się na słuchaniu tego, co naprawdę kochają w prawdziwej postaci, w każdy piątek będziemy oferować podsumowanie najlepszych nowych piosenek R&B, które fani tego gatunku powinni usłyszeć.

Od ostatniej aktualizacji tej cotygodniowej kolumny R&B i Afrobeats otrzymaliśmy mnóstwo muzyki i wiadomości od artystów tego gatunku. SZA potwierdziła tytuł SOS dla swojego drugiego albumu i powiedziała, że ​​zostanie wydany w przyszłym miesiącu, podczas gdy Lucky Daye udostępnił wideo do „F*ckin’ Sound” i zapowiedział luksusowe wydanie swojego nominowanego do nagrody Grammy albumu Candydrip. Mówiąc o Grammy, Beyonce była najczęściej nominowaną artystką do przyszłorocznego rozdania nagród. Ari Lennox i Wizkid ogłosili trasy koncertowe po Ameryce Północnej dla swoich albumów Age/Sex Location i More Love, Less Ego. W innym miejscu Kelela ogłosiła swój album Raven piosenką „On The Run”.

Oto kilka innych wydawnictw z nowego frontu muzycznego, które warto sprawdzić:

Eric Bellinger — „Obsesja (remiks)” feat. Munie Długie

Pod koniec zeszłego miesiąca Eric Bellinger ogłosił, że on i Hitmaka ponownie połączą siły przy projekcie 1-800-Hit-Eazy: Line 2. Zaczęli od wydania „Obsession”, a teraz Bellinger powraca z Muni Longiem na nowy remiks. Muni czeka na zmysłowy werset, który odwzajemnia namiętne uczucia.

Warto przeczytać!  Lil Flip „Ain't I Trill”, Juicy J z udziałem Finesse 2 Tymes „Be Careful” i więcej | Codzienne wizualizacje 11.16.22

Kaash Paige — S2ML

Przed początkiem tego roku Kaash Paige była szczególnie cicha od czasu wydania jej debiutanckiego albumu Teenage Fever w 2020 roku. Nareszcie wróciła ze swoim drugim albumem S2ML (Soundtrack 2 My Life). Nowy projekt zawiera 12 piosenek i występy 6lack i Lil Tjay.

Phony Ppl — Euphonyus

Zajęło to cztery lata, ale Phony Ppl w końcu powraca z nowym albumem. Euphonyus przybywa z 12 utworami i materiałami autorstwa JoJo, Leona Thomasa, The Soul Rebels i Megan Thee Stallion. „Euphonyus to harmonijne świętowanie dźwięku i koloru poprzez rytm i melodię” – powiedział Phony Ppl w komunikacie prasowym. „To kuszenie. Chodzi o wygodę, zażyłość i bezpieczeństwo, które się z tym wiąże”.

Odcienie Fana — Flora + Fana

Na początku roku Fana Hues otworzyła swoją kampanię na 2022 rok, wydając swój drugi projekt, Flora + Fana. Zanim rok dobiegnie końca, piosenkarka z Los Angeles powraca z edycją deluxe z trzema nowymi utworami. Są to „Float”, „Yours” i cover „Never Dreamed You’d Leave In Summer” Steviego Wondera.

Rileyy Lanez — „Nie moje”

Z planami wydania jej Bittersweet EP na początku przyszłego miesiąca, piosenkarka z Bronxu, Rileyy Lanez, powraca z „Not Mine”. Utwór opowiada o zmierzeniu się z prawdą o utrzymywaniu związku długo po jego zakończeniu. „Rzeczy, które są słodkie, mogą stać się gorzkie” – powiedziała Rileyy o swojej nadchodzącej EP-ce. „Ta EP rzuca światło na wszystkie części związku – dobre i złe”.

Warto przeczytać!  Poznaj Raymonda T, jednego z mózgów muzyki

Hylan Starr — „Gdyby ładna była osobą” feat. Pręga po uderzeniu biczem

https://www.youtube.com/watch?v=avKsyM4SErY

Hylan Starr ma ostatnio dobrą passę. Na początku tego roku nawiązał współpracę z Lil Baby przy „Don’t Make Me Beg”, a teraz wrócił do Wale’a przy „If Pretty Was A Person”. Starr wykorzystuje nagranie, by obsypywać kobietę pochwałami na temat jej urody, i ma sens tylko to, że wzywa Wale’a, samego geniusza poezji, aby przekazał swoje przesłanie.

Mięta — „Wo Where”

Minz wyrósł na jednego z moich ulubionych artystów afrobeatowych. Z płytami takimi jak „BDMN” i „234” na swoim koncie przyszłość rysuje się dla niego bardzo obiecująco. Minz nadal rozjaśnia tę przyszłość swoim najnowszym singlem „Wo Wo”. To nieśmiała płyta, która jest całkiem przyjemna dla ucha dzięki jazzującym trąbkom, które rozbrzmiewają w produkcji wraz z chłodnym, spokojnym i opanowanym wokalem Minza.

Ruger — „Czerwone flagi”

Powinieneś być podekscytowany rokiem 2023, który Ruger przygotował dla świata afrobeats. Jego najnowszy singiel „Red Flags” jest doskonałym dowodem na to, dlaczego to podekscytowanie powinno być na miejscu. Płyta oddaje frustrację między dwojgiem kochanków, którzy nie mogą znaleźć się na tej samej stronie. Z jego punktu widzenia Ruger uważa, że ​​winę za problemy w związku powinien ponosić jego partner, ponieważ oczekują, że będzie kimś, kim nigdy nie był.

Warto przeczytać!  Menedżer VA Walmart zabija 6 współpracowników po strzelaninie w pokoju socjalnym

Teni, Majorkun i Costa Titch — „Nie boję się” feat. Ch’cco

Nigeryjska piosenkarka Teni powróciła na początku tego tygodnia ze swoim najnowszym utworem „Maitama”. Zawiera pomoc Mayorkuna, Costy Titcha i Ch’cco, co jest równoznaczne z absolutnym uderzeniem amapiano. Sama piosenka została nazwana na cześć zielonego miasta w Nigerii i podąża za Teni, która wyjeżdża z domu w podróż rozwoju w nieznanym kierunku. „Ten utwór jest o tym, jak dobrze się bawię zarówno w dobrych, jak i złych czasach i wyrażam siebie” – powiedziała w komunikacie prasowym. „Może nie wiem, dokąd idę, ale gdzieś się wybieram”.

Król Izyda — „4listna koniczyna”

Urodzona w Oakland i wychowana w Los Angeles piosenkarka King Isis umieszcza swoje pędzle w szerokiej gamie kolorów, aby tworzyć muzykę. Niezależnie od tego, czy jest to rock, R&B, jazz czy blues, ich muzyka obejmuje ból, rozwój i transformację, co jest widoczne w ich najnowszym singlu „4Leaf Clover”. Nowa płyta wyprzedza także nadchodzącą EP-kę, która ma ukazać się w przyszłym roku.

Aqyila — „Och”

Piosenkarka z Toronto, Aqyila, niedawno podpisała kontrakt z Sony Music i wypuściła swój najnowszy singiel „Oh”. W tej piosence Aqyila odzyskuje złamane serce za pomocą potężnej melodii R&B, która ostatecznie jest potężnym przesłaniem o miłości własnej.

Niektórzy omówieni tutaj artyści to artyści Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.