Narzeczona R. Kelly’ego, Joycelyn Savage, ogłasza narodziny córki Avy Kelly

#image_title

R. Kelly ponoć ponownie został ojcem. Narzeczona uwięzionego piosenkarza, Joycelynn Savage, opublikowała zdjęcie nowej córeczki, którą Kelly uważa za ojca. W mediach społecznościowych Savage napisał: „Ava Lee Kelly 12.08.22”.

W osobnym poście Savage wyraził radość:

„Moja córeczka Ava, kiedy się urodziłaś, cały mój świat świecił tak jasno. Wiedziałem, że już nie chodzi o mnie, tylko o nas. Choć świat jest zimny, obiecuję zawsze cię chronić. Bardzo się cieszę, że jestem Twoją mamą i sprawiasz mi tyle radości. 12.08.22”

CZYTAJ WIĘCEJ: Dziewczyna R. Kelly’ego, Joycelyn Savage, mówi „przepraszam” i jest gotowa opowiedzieć swoją historię

Na początku tego roku prawniczka R. Kelly’ego, Jennifer Bonjean, zaprzeczyła, by Kelly spłodził dziecko z Savage’em. Stwierdziła: „Nie ma prawdy w doniesieniach, że Joy wydaje opowiadające wszystko wspomnienia iz pewnością nie jest w ciąży z dzieckiem R. Kelly’ego. Ludzie są po prostu szaleni. Kontynuować.” Savage twierdziła, że ​​ona i Kelly zrobili in vitro, ponieważ w tamtym czasie nie mogła mieć dziecka.

Warto przeczytać!  Luna Elle – doskonały projekt

W lipcu Savage złożyła w sądzie list, w którym stwierdziła, że ​​jest zaręczona z uwięzioną piosenkarką. W liście Savage stwierdziła: „Jestem narzeczoną Roberta Kelly’ego”, a także, że „nie jest ofiarą, za jaką przedstawiał mnie rząd”. Savage stwierdziłby również, że R. Kelly był dla niej „niesamowity”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Były menedżer R. Kelly oskarżony o groźby wobec ojca Joycelyn Savage

W rozmowie z TMZ, adwokat rodziców Savage’a, Gerald Griggs, stwierdził, że zaręczyny są nowością dla rodziny i zastanawiają się, dlaczego list został złożony w sądzie, a ona nie zeznawała na poparcie swojego rzekomego narzeczonego.

Obecnie R. Kelly walczy z rzekomym nieautoryzowanym wydaniem nowego albumu, a Lifetime przygotowuje się do kolejnej edycji Surviving R. Kelly.Warto przeczytać!  Czy Miguel wkrótce wyda nową muzykę?