Nas i 21 Savage – „Jeden mikrofon, jedna broń”

Nas wydaje singiel „One Mic, One Gun” z 21 Savage

W tym roku Nas nadal wygrywa duże nagrody. Na początku tego miesiąca wydał trzecią część swojej serii albumów „King’s Disease”, z Hit-Boyem. To trwało do debiutu pod numerem 11 na liście Billboard 200. Nas wydał cztery projekty od 2020 roku, z których wszystkie zostały wyprodukowane przez Hit-Boy.

Teraz Nas powraca z kolejnym singlem „One Mic One Gun”. Obejmuje to również ogromną funkcję z 21 Savage. Na Instagramie Nas wyjaśnił, że ma nadzieję, że więcej artystów „wykorzysta burzliwe chwile i zamieni je w czas na tworzenie nowej sztuki”. Przypadkowo pojawia się to po 21 niedawno opublikowanych komentarzach, że Nas nie jest istotny w 2022 roku.

Warto przeczytać!  Fani myślą, że Drake trollował Kanye w. Koszulki Chrisa Paula Amid Ye, mówiąc, że gracz NBA spał w. Kim Kardashian

21 również ostatnio jest w ogniu, ponieważ w tym miesiącu wydał wspólny album z Drake’em. Tak było z „Her Loss”, ponieważ z łatwością zadebiutował jako numer jeden w USA. Był to również jeden z najlepiej sprzedających się projektów 2022 roku.

Nas wydaje singiel „One Mic, One Gun” z 21 Savage

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…