Nas i 21 Savage miażdżą (prawdopodobnie fałszywą) beef i wydają wspólną piosenkę „One Mic, One Gun”

21 Savage wygłosił ostatnio kilka kontrowersyjnych komentarzy na temat kultowego rapera Nasa. „Nie wydaje mi się, żeby był istotny, ma po prostu lojalną bazę fanów i nadal tworzy dobrą muzykę” – powiedział na Twitterze. Następnie wycofał się z oświadczenia po otrzymaniu sprzeciwu, pisząc w tweecie: „Nigdy nie lekceważyłbym nas ani żadnej legendy, która utorowała mi drogę, wszyscy spróbujcie wziąć rzeczy i biegać z tym 🤦🏾‍♂️”.

Wygląda na to, że wszystko mogło być efektem reklamy. 21 Savage opublikował post na Instagramie o współpracy z Nasem, ogłaszając „One Mic, One Gun” zaledwie godzinę przed jego wydaniem. Jest już dostępny i jest płochliwym, nieubłaganie chwytliwym utworem, w którym dwaj utalentowani raperzy zamieniają się zwrotkami i rozpoczynają przepływy o własnej determinacji i sukcesie w gatunku, który stawia wiele wyzwań.

Warto przeczytać!  Drew House TOKYO #szorty

Istnieje wiele powodów, dla których powinniśmy wziąć słowo 21 Savage’a z przymrużeniem oka, wszystkie odnoszące się do jego wprowadzenia z Drake for Her Loss. Cykl był pełen fałszywej prasy — fałszywego NPR Tiny Desk, fałszywego wywiadu z Howardem Sternem, parodii występu SNL i przerobionej w Photoshopie okładki Vogue’a. Doprowadziło to do tego, że Conde Nast wszczął pozew przeciwko raperom, domagając się 4 milionów dolarów odszkodowania „lub potrojenia zysków oskarżonych z ich albumu i„ podrobionego ”czasopisma”.