Naturalnej wielkości figura woskowa Nipseya Hussle’a zadebiutowała w Ohio dzięki oddanemu fanowi

Wylew miłości i podziwu trwa nadal dla zmarłego rapera Nipseya Hussle’a. Rodzina i fani muzyka kontynuują dziedzictwo muzyka po jego tragicznej śmierci w 2019 roku.

Teraz, dzięki fanowi z Ohio, w SouthPark Mall zadebiutowała pierwsza figura woskowa artysty naturalnej wielkości. Rzeźbiarz, który występuje pod pseudonimem Mr. Officials, ujawnił postać w mediach społecznościowych. W filmie ujawnił, że ten projekt był dziełem miłości, mówiąc: „Stworzenie tego posągu zajęło około dziewięciu miesięcy”.

Postać jest niemal idealną repliką zmarłego rapera. Artysta przykuwa postawę, tatuaże i wyczucie mody Hussle’a. Woskowa figura nosi charakterystyczne warkoczyki Hussle’a, buty Puma, złoty medalion i koszulkę z grafiką Crenshaw.

Pozowani przed logo rapera The Marathon Continues, celebryci wskoczyli do sekcji komentarzy, aby podzielić się swoimi pochwałami na temat utworu. Aktorzy Quincy Brown, Skai Jackson, gwiazda mediów społecznościowych Don Benjamin i były Clipper z Los Angeles Matt Barnes to tylko niektóre z godnych uwagi nazwisk, które zachwycają się figurą woskową.

Warto przeczytać!  Johnny Montano i LBezzle przygotowują „Way Back”

Pochwały kontynuowano na Twitterze.

Woskowa figura będzie wystawiona w sklepie stacjonarnym Mr. Officials znajdującym się w centrum handlowym SouthPark Mall w Strongsville w stanie Ohio.

Undefeated i 30 For 30 połączyli siły w 2021 roku, aby wyprodukować The King Of Crenshaw, czteroczęściową serię podcastów, w której odkrywamy, że odejście Hussle’a wpłynęło na świat sportu. Jego była partnerka, aktorka Lauren London, nadal wykorzystuje swoją platformę, by inspirować mieszkańców jego ukochanej dzielnicy Crenshaw do spełniania swoich marzeń. London poruszyła ten punkt podczas swojego emocjonalnego przemówienia podczas odsłonięcia gwiazdy Hussle’a w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd w sierpniu. Gwiazda NBA, LeBron James, nawiązał współpracę z wytwórnią filmową SpringHill, aby nakręcić film dokumentalny Hussle, w którym podzieli się intymnym spojrzeniem na muzyczny wpływ rapera „Racks In The Middle” na rap z Zachodniego Wybrzeża, działania społeczne i kontakty biznesowe.

Warto przeczytać!  Jacquees wydaje nową piosenkę „Tell Me It's Over” feat. Summer Walker & 6LACK — Posłuchaj

Nipsey Hussle jest artystą Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.