NBA YoungBoy mówi, że za 100 milionów dolarów możesz mieć jego dysk twardy

Jeśli masz głębokie kieszenie, możesz posiadać katalog muzyczny YoungBoy Never Broke Again i pomóc mu przejść na emeryturę. Niedawno raper z Luizjany ogłosił, że rzuci rapowanie, jeśli ktoś kupi jego dysk twardy za 100 milionów dolarów.

W piątek (23 listopada) NBA YoungBoy udostępnił zdjęcie w swojej relacji na Instagramie, trzymając w dłoni wytrzymały przenośny dysk twardy. 23-letni piosenkarz podpisał zdjęcie: „Możesz to mieć za 100 milionów, a ja już nigdy więcej nie będę rapował we wszystkim”.

Dysk twardy NBA YoungBoy 100 milionów

nba_youngboy/Instagram

Nie jest jasne, czy pomarańczowy dysk twardy zawiera cały katalog muzyczny, czy też setki niepublikowanych wcześniej piosenek. Jeśli zawiera setki piosenek, byłaby to poważna inwestycja dla szczęśliwca, który ma pieniądze do wydania. Ale pozostaje pytanie: czy NBA YoungBoy naprawdę przejdzie na emeryturę, jeśli ktoś kupi dysk twardy?

Warto przeczytać!  Nas ogłasza pierwszy w historii pokaz w Madison Square Garden, który odbędzie się 24 lutego

Niemniej jednak YB ma jak dotąd fenomenalny rok. Porzucił kilka dobrze przyjętych projektów, w tym The Last Slimento, 3800 Degrees i Ma’ I Got a Family. Mówiąc o rodzinie, NBA YoungBoy powiększył swoją rodzinę wraz z narodzinami swojego 10. dziecka we wrześniu ubiegłego roku ze swoją obecną kochanką Jazlyn Mychelle, z którą dzieli kolejne dziecko o imieniu Alice, urodzone w kwietniu 2021 roku.

Po stronie mediów społecznościowych twórca The Realer 2 musiał klaskać swoim hejterom, którzy krytykowali go za malowanie paznokci. – Bawicie się śluzem, co? YB zaczął w swoim filmie. „Widzisz, wszyscy mnie kochaliście. Teraz nikt mnie nie kocha?”

Dodał: „Czarnuchy chcą pogadać o moich paznokciach. Już je spieprzyłem. czarnuchu. Możesz mówić o moich paznokciach, ile chcesz. Suko, znam kogoś, kto chciałby teraz pomalować paznokcie.

Warto przeczytać!  Cameron Joshua aresztowany w związku z morderstwem podczas startu

NBA YoungBoy zamieścił także nowy teledysk do swojej skocznej piosenki „Hi Haters”, która oczywiście jest skierowana do jego przeciwników.

Obejrzyj fragment najnowszego teledysku NBA YoungBoy do utworu „Hi Haters” poniżej

Zobacz oznaki, że jesteś fanem YoungBoy, który nigdy więcej nie spłukał