Nick Cannon mówi, że podróżuje jak Święty Mikołaj, aby zobaczyć wszystkie 11 swoich dzieci na Boże Narodzenie [VIDEO]

#image_title

Nick Cannon porusza się jak Święty Mikołaj, aby zobaczyć wszystkie 11 swoich dzieci

To oficjalnie Boże Narodzenie, wszyscy cieszą się jednym z największych świąt w roku. Ludzie otaczają się rodziną i przyjaciółmi, gdy szerzy się miłość i radość. Tak jest z pewnością w przypadku Nicka Cannona.

TMZ niedawno dogonił Cannona, kiedy był wolontariuszem w misji LA, w piątek. Tam zapytano go, jak może zobaczyć wszystkie 11 swoich dzieci na Boże Narodzenie. Dlatego ujawnił, że zachowuje się jak Święty Mikołaj i organizuje wiele podróży, aby tak się stało. 11 z tych dzieci, które miał Cannon, przyszło z sześcioma kobietami.

Podczas tego wydarzenia Cannon był widziany z Brittany Bell, ponieważ z nią powstało troje jego dzieci. Cannon był bardzo popularnym tematem w ciągu ostatnich dwóch lat, ze względu na to, że co kilka miesięcy pojawiał się na pierwszych stronach gazet, co wydaje się ogłaszać nowe dziecko w drodze.

Warto przeczytać!  [WATCH] Drake i 21 Savage wypuszczają wideo „Rich Flex”.

W rezultacie nie wydaje się, aby Cannon zamierzał przestać mieć więcej dzieci. Jednak we wrześniu ujawnił, że zrobi sobie przerwę. Z pewnością ciekawie będzie zobaczyć, czy dotrzyma słowa.

Nick Cannon porusza się jak Święty Mikołaj, aby zobaczyć wszystkie 11 swoich dzieci

Lubię to:

Lubić Ładowanie…

Źródło