Nicki Minaj dołącza do Malumy w oficjalnym utworze FIFA World Cup „Tukoh Taka”

Muzyka – 2 godziny temu

Źródło zdjęcia: FIFA (YouTube)

Nicki Minaj jest teraz oficjalnym artystą Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022, występując w nowym hymnie „Tukoh Taka” z Malumą i Myriam Fares.

Nicki Minaj, Maluma oraz Zrobisz Myriam zabierz imprezę FIFA World Cup na pustynię w „Tukoh Taka”. W piątek (18 listopada) opublikowano oficjalny hymn FIFA World Cup Qatar 2022, pierwszy utwór FIFA World Cup z tekstem w języku angielskim, hiszpańskim i arabskim. W tym roku FIFA wydała składającą się z wielu utworów kolekcję utworów międzynarodowych artystów, „prezentujących różnorodne gatunki muzyczne z całego świata, nadając ton prawdziwie globalnemu świętowaniu”.

Z udziałem 32 międzynarodowych drużyn Mistrzostwa Świata FIFA rozpoczną się w niedzielę, 20 listopada w kraju-gospodarzu, Katarze, od meczu otwarcia turnieju z Ekwadorem. Drużyna mistrzów świata zostanie wyłoniona w niedzielę, 19 grudnia.

Warto przeczytać!  Artysta nagrywający muzykę gospel, Benestelle, wydaje nowy singiel Orchestral Praise and Worship

https://t.co/VryJf2gS5Y #TukohTaka preSAVE teraz!!!!
piątek 18.11 ⚽️

— Nicki Minaj (@NICKIMINAJ) 14 listopada 2022 r

Nowa piosenka Minaj pojawia się kilka dni po tym, jak artystka „Super Freaky Girl” została zlekceważona w nominacjach do nagrody Grammy 2023. Inni raperzy The Game i Doja Cat stanęli w obronie Minaj, która zdecydowała się nie świętować jej pięciu nominacji w mediach społecznościowych.

The Game broni Nicki Minaj przed Grammy 👏🏽 pic.twitter.com/w8ddWUlfBN

— Hardwhite (@HARDWHlTE) 16 listopada 2022 r

zasadniczo

— pierdnięcie (@DojaCat) 15 listopada 2022 r

W zeszłym miesiącu Minaj i Latto walczyli na Twitterze w oczekiwaniu na nominacje do nagrody Grammy w 2023 r., a Minaj protestował przeciwko przebojowi Latto „Big Energy” w kategorii rap. Latto ostatecznie zwyciężyło, a piosenka została nominowana do nagrody Best Melodic Rap, a sama artystka otrzymała ukłon w kategorii Best New Artist.

Warto przeczytać!  Piosenkarz i autor tekstów Denequia kręci „film” z nowym singlem

W niedawnej rozmowie z Jadą Pinkett Smith dla Interview, Minaj powiedziała, że ​​współczesne raperki mają o niej błędne wyobrażenia.

„Nie sądzę, aby nowe raperki naprawdę rozumiały, kim jestem” – powiedziała. „Wiele dziewczyn, które były przede mną, naprawdę były istotami seksualnymi i bardzo mnie zainspirowały. Ale ja taka nie jestem, jestem bardziej głupkowatą dziewczyną.