Nicole McLaughlin i Reebok ponownie łączą siły w Club C Geo Mid

Reebok i była projektantka Reebok Nicole McLaughlin przedstawiają swoją interpretację Club C Geo Mid, jednego z najnowszych kobiecych kształtów Reebok. Na początku tego sezonu sylwetka zadebiutowała jako wariacja o średnim kroju popularnego Club C Double Geo, który zadebiutował w 2021 roku.

Po rozpoczęciu pracy w firmie Reebok w 2015 r. McLaughlin przekształciła swoją pasję do upcyklingu z hobby w karierę w 2018 r. Od tego czasu stworzyła szeroką gamę przydatnego obuwia, odzieży i akcesoriów z wyrzuconych i oszczędnych przedmiotów, takich jak kapcie , szorty i braletki, od piłek do siatkówki po gumowate cukierki.

„Zagłębiłem się w archiwum Reebok i zaczerpnąłem inspirację dla tych butów z modelu Reebok Etna Mid z 1996 roku” — powiedział McLaughlin. „Pomysł polegał na zaczerpnięciu wskazówek projektowych z zapomnianego modelu, zastosowaniu ich w nowej sylwetce i ulepszeniu go za pomocą nowoczesnych materiałów i detali, takich jak nylon ripstop i odblaskowe wiązania. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, wędrować i chodzić po szlakach, więc chciałem to uwzględnić w tym projekcie”.

Warto przeczytać!  10 najlepszych raperów wszechczasów – edycja AllRaps

Środkowa, boczna i pięta Reebok x Nicole McLaughlin Club C Geo Mid (HP9260) mają dodatkowe kieszenie do przechowywania, które przypominają plecaki turystyczne. Element honoruje dążenie McLaughlina do ultrafunkcjonalnego projektu. Aby sznurowadła nie przeszkadzały, język ma również schowek na sznurówki.

„Jestem zaszczycony, że Reebok ponownie powitał mnie jako współpracownika i że stałem się częścią historii marki” – kontynuował McLaughlin. „Rzadko zdarza się, aby kobiety zdobywały uznanie i współpracowały w tej przestrzeni, i czuję się szczęściarą, że otrzymałam to od marki, która była częścią mojego życia przez prawie dekadę”.

Reebok x Nicole McLaughlin’s Club C Geo Mid będzie dostępna wyłącznie w przedsprzedaży na StockX 5 grudnia za pośrednictwem DropX, systemu dystrybucji produktów bezpośrednio do konsumenta.

Warto przeczytać!  Arbitrzy George Gluck, Daniel Schimmel stawiają czoła oskarżeniom o rasizm i uprzedzenia w batalii prawnej JAY-Z z Barcardi

Buty za 160 USD będą dostępne w rozmiarach dla kobiet, a cała sprzedaż DropX trafi do Sky High Farms. 9 grudnia Reebok.com rozpocznie globalną premierę buta po jego przedpremierowej premierze w DropX.

Poniżej możesz zobaczyć podgląd.