Nieoszlifowany diament: Lyfe – „Dziś wieczorem chcę zaśpiewać tę piosenkę”

#image_title

W tym nowym wpisie w naszej kategorii „Nieoszlifowane diamenty” chcemy przedstawić nowego artystę Lyfe’a i jego nowy singiel zatytułowany „Tonight I Want To Sing This Song”.

Antonio „Lyfe” Trincao to młody piosenkarz rockowy, popowy i disco, gitarzysta, pisarz i kompozytor urodzony w Portugalii i mieszkający w Miami na Florydzie. Antonio „Lyfe” rozpoczął swoją wczesną karierę muzyczną występując w teatrach w całej Europie z grupą muzyczną Azeituna, której był członkiem podczas studiów, osiągając szczyt na jednym koncercie z ponad 150 000 uczestników.

Lyfe został również doceniony za swoje innowacje, tworząc jeden z najbardziej angażujących wirtualnych koncertów podczas pandemii wraz z Fariną i Toosii, w którym zgromadził ponad 40 000 uczestników, i był wielokrotnie nagradzany za innowacje technologiczne jako przedsiębiorca technologiczny w magazynach medialnych takich jak Forbes, GQ, Vogue, Yahoo Finance i nie tylko!

Warto przeczytać!  Quentin Miller wyjaśnia fakt, że autorzy piosenek na albumie Nas są autorami piosenek

Misją Lyfe’a jest tworzenie muzyki, która daje fanom wiarę w siebie i dążenie do najlepszej wersji ich duszy. Lyfe często cytuje „jeśli lubisz moją muzykę, lubisz siebie, ponieważ moja muzyka została stworzona, by cię uwolnić!”

Lyfe dał fanom moc po pierwszym wyprzedanym koncercie w Miami na Florydzie, gdzie fani wybrali „Tonight I want to Sing this Song” jako pierwszą piosenkę wydaną na Spotify.

Ta piosenka jest reprezentacją pragnienia Lyfe, by przywrócić lata 70. i 80. z powrotem do naszego codziennego życia i stworzyć ruch świętowania na całym świecie.

Posłuchaj poniżej: