Nietrzeźwy Chrisean Rock wyrzucony z wywiadu „No Jumper”; Czy Blueface jest niewinny?

Krzyk Chrześcijańska Skała został wyciągnięty z wywiadu No Jumper po załamaniu i kłótni z raperem Niebieska twarz. Gospodarz wspomniał, że Rock był pijany „z Hennessy”.

Chrześcijańska Skała

249 Wyświetlenia

Para, znana ze swojej toksyczności, siedziała podczas wywiadu z No Jumper, kiedy Chrisean Rock zdenerwowała się po tym, jak gospodarz powiedział jej, że uderzenie Blueface szklaną butelką było „złe”.

Raper „Vibe” był wyraźnie urażony i zaczął się kłócić z Blueface podczas krachu. Co więcej, Rock argumentowała, że ​​nie chciała, aby Blueface przemawiał w jej imieniu, aby uniknąć „wprowadzenia” w rozmowę.

Chwilę później ochrona wyciąga pijanego i krzyczącego Rocka z planu No Jumper.

Blueface opiekujący się pijanym Chrisem Rockiem to chyba najzabawniejsze gówno, jakie dzisiaj widziałem. to dla mnie piskliwy głos 😂😂😭 wszyscy śpicie na blueface, a chrisean szaleje zakochany. pic.twitter.com/0XKwArbaCM

Warto przeczytać!  Piątek z nową muzyką: SZA, bluza z kapturem A Boogie Wit Da, Metro Boomin, Mount Westmore

— psychee (@psychleeeeeeeee) 20 stycznia 2023 r

To może być przykład rodem z Los Angeles, który po wielu incydentach związanych z przemocą domową i fizycznych kłótniach w miejscach publicznych w ciągu ostatnich kilku miesięcy stał się współgwiazdą reality show.

Fani na Twitterze zareagowali na incydent. Jeden z fanów kpił z sytuacji za pomocą klipów Jamiego Foxxa oraz Denzel Washington.

Inny użytkownik zasugerował, że nigdy nie tolerowałby podobnej sytuacji.

Raper z „Outside” wypowiedział się także na temat supergwiazdy Kaczor śledzi Chrisean – którego nazywa swoim „potomstwem” – na Instagramie.

„Wziąłem to tak, jakby mnie śledził, wiesz, że ja i on mamy przeszłość, w której był moim fanem w pewnym momencie” – powiedział. „Moje dziecko, oczywiście wiesz, że to trochę jak zauroczenie mną, przez nią”.

Warto przeczytać!  KOTH - Czy czujesz to samo [Unsigned Artist]

Chłopiec nie tylko nazwał Chrisean swoim potomstwem, ale powiedział, że Drake, TAK DRAKE! Powiedział, że Aubrey był w NIM zauroczony, ponieważ podąża za Chriseanem😂😂😂, ale wszyscy chcecie, żebym uwierzył, że ten czarnuch nie jest prawdziwym szaleńcem pic.twitter.com/d7R2ccVo7K

— D (@_hello_letstalk) 20 stycznia 2023 r

W niedawnym odcinku Crazy In Love, Chrześcijańska Skała rzekomo zabrał butelkę Hennessy Blueface’s głowa. Rock był widziany, jak wyjmował szklankę z zakrwawionej głowy w krótkim filmie na Twitterze. Para jest znana ze swoich sporów w mediach społecznościowych.Źródło