NIGERYJSKA GWIAZDA PHEELZ WPROWADZA NOWE MIESZANKI GLOBALNEGO BANGERA „FINESSE” Z FRENCH MONTANA + BOUNTY KILLER

Wczoraj przełomowy nigeryjski artysta, autor tekstów, wielokrotnie nagradzany producent (Fire Boy DML, Davido, Olamide) i multiinstrumentalista Pheelz zaserwował dwa zupełnie nowe miksy swojego światowego hitu „Finesse”. Bounty Killer na Reggae Mix. Posłuchaj „Finezji” [feat. French Montana] TUTAJ i „Finesse” Reggae Mix [feat. Bounty Killer] TUTAJ.

unnamed-48-1-298x196 NIGERYJSKA GWIAZDA PHEELZ DROPS NOWE MIESZANKI GLOBALNEGO BANGERA „FINESSE” Z FRENCH MONTANA + BOUNTY KILLER

unnamed-47-1-298x196 NIGERYJSKA GWIAZDA PHEELZ DROPS NOWE MIESZANKI GLOBALNEGO BANGERA „FINESSE” Z FRENCH MONTANA + BOUNTY KILLER

Utwory świadczą o jego niezaprzeczalnej wszechstronności. French zatrzymuje się z wysoce cytowanym wersetem, gdy jego natychmiast rozpoznawalny flow bierze górę. Tymczasem Pheelz pochyla się nad wyspiarskimi wibracjami z charyzmą i pewnością siebie w Reggae Mix, podczas gdy Bounty Killer świeci równie jasno. Oryginalny „Finesse” pozostaje fenomenem, przyćmiewając ponad 162 miliony streamów i wciąż rośnie, z ponad 56 milionami wyświetleń na YouTube w teledysku. Pheelz przyspieszył swój błyskawiczny wzrost dopiero w 2022 roku. Jest powiązany z amerykańskimi gwiazdami, takimi jak Usher, Diddy i Dr. Dre, by wymienić tylko kilka. Niedawno współpracował z nominowaną do nagrody Grammy ikoną afrobeats, Davido, przy „Electricity”. Ta przebojowa współpraca zaowocowała ponad 26 milionami streamów i 15 milionami wyświetleń teledysku w YouTube. Wykonał również oszałamiające wykonanie utworu „Electricity” w programie The Eye, podczas gdy UPROXX zauważył, że „jego gładki wokal na żywo naprawdę błyszczy”. OKAfryka. odpowiednio podsumował to jako „elektryzujące” i pochwalił „niezapomnianą melodię, niezapomniane teksty i chwytliwe tempo”. Rok 2022 był ekscytującym rokiem dla Pheelza, który w pełni wykorzystał każdą okazję, która pojawiła się na jego drodze od czasu ogromnego sukcesu „Finesse”, dzięki któremu stał się jednym z najbardziej utalentowanych producentów i autorów piosenek w swoim kraju, a także wschodząca międzynarodowa gwiazda. Na początku tego roku zagrał olśniewający set na imprezie Afrobeats After Dark organizowanej przez Essence Fest w Nowym Orleanie i zadebiutował w amerykańskiej telewizji występem „Finesse” w Late Show NBC z Sethem Meyersem. Pheelz był także pierwszym artystą afrobeats, który wystąpił na BET Awards Pre-Show, gdzie w 2022 roku zdobył nominację do nagrody Best New International Act.

Warto przeczytać!  Co się teraz dzieje z Lady Of Rage?

Pheelz umacnia swój status jednego z najbardziej ekscytujących artystów crossoverowych w Nigerii i dostarcza utwory, które przemawiają do wszystkich wibracji. Wkrótce więcej nowej muzyki i współpracy.

© 2022, alana. Wszelkie prawa zastrzeżone.