NINA JVNE jest totalną gwiazdą rocka w nowym utworze „Trappin” z udziałem Yung Tory

NINA JWNE jest kimś, kogo powinieneś znać. Oferuje wysokoenergetyczne riffy, uduchowione wokale i bogate harmonie do całej swojej muzyki. Rezultatem jest „Trappin” – autentyczne pop-rockowe doświadczenie, które prezentuje jej wokal i umiejętność wytyczania własnego toru + pozostawania na własnej ścieżce. Na potrzeby nowej płyty NINA JVNE zwerbowała kanadyjskiego rapera Yung Tory’ego, aby pomógł przekazać wiadomość na utworze.

„Sam utwór polega głównie na tym, by nie przejmować się tym, co inni mają ci do powiedzenia lub zrobienia” – powiedziała NINA JVNE w niedawnym wywiadzie. „Ludzie są do bani, więc po prostu musisz naciskać”.

Zdobyła sławę w branży muzycznej od czasu, gdy wydała swój pierwszy utwór „How It Goes”, który ukazał się, gdy miała 15 lat. NINA JVNE przeżyła niewyobrażalny przypadek przemocy, traumy i ciemności w młodym wieku. Jednak przezwyciężyła te rzeczy, używając muzyki jako ujścia dla swoich emocji.

Warto przeczytać!  Gruby Joe mówi o utracie Grammy dla Chance'a z raperem

Kunszt i pasja NINA JVNE są wyraźnie widoczne przy każdym wydaniu. Każdy wydany singiel pokazuje rozwój i nowe umiejętności, które różnią się od poprzedniego wydania.

„Wszystkie moje utwory mają bardzo różne wibracje i uwielbiam wykorzystywać różne rodzaje gatunków, co czyni mnie bardzo wyjątkową i wszechstronną artystką” – powiedziała. „Każdy, kto ma ucho do muzyki, będzie w stanie docenić każdą muzykę, którą tworzę. Chociaż sama moja muzyka jest różna, mam wyjątkowy i charakterystyczny głos”.

NINA JVNE przypisuje wpływ na swoją karierę muzyczną początkom chodzenia do kościoła i słuchania muzyki dancehall, hip-hopu z początku XXI wieku oraz muzyki R&B, którą lubiła jej matka.

„Jednym z powodów, dla których pasjonuję się muzyką, jest to, że jest to taka fajna sztuka” — wyjaśniła NINA JVNE. „Łączenie tych schematów w rytmie, melodii, tekście i wszystkim innym jest dla mnie po prostu fajne. Życie mnie inspiruje. Inspiruję się. W tym życiu jest tak wiele małych rzeczy, które chcielibyśmy pochłonąć i przemyśleć, że możemy je przenieść na muzykę, którą tworzymy lub której słuchamy”.

Warto przeczytać!  Toasty Digital rozprzestrzenia świąteczną radość dzięki projektowi Holiday Mashup, którego gospodarzem jest Kendrick Lamar

„Jednym z momentów, z których jestem najbardziej dumna, byłaby praca z niesamowitymi artystami, takimi jak TV GUCCI, Yung Tory i Ioanna, lub tworzenie tych niesamowitych wizji poprzez teledyski, takie jak teledysk SPEND IT i teledysk TRAPPIN” — powiedziała. .

Teledysk do „TRAPPIN” z udziałem Yung Tory jest już dostępny, koniecznie obejrzyjcie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=hPG_wjv7gz0